Yeni Script Güncel Döviz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

İyi bayramlar hocam.

Öncelikle hacker değilim ama sitede sql injection var. Admin paneline girebildim.

Admin paneline giriş alanını gizlemek faydalı olacaktır. Ayrıca csrf token kullanmanı tavsiye ederim.

Aşağıdaki ve benzeri partials leri root directory dışındaki tutarak kullanmazsan buralardan index alabilir arama motorları.
    footer.php
    header.php

İlgilendiğiniz için teşekkürler üstad, hocam injection kontrol edebilir misin tekrar, 'or 'x'='x komutu ile giriş yaptın sanırsam.

PC başına geçince tekrar bakayım hocam

Sorun devam ediyor hocam. 

Sağol üstad

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar, Herkesin kurban bayramı kutlu olsun. Mutlu ve huzurlu bir bayram yaşamanız dileği ile.

Güncel verileri boot ile çektiğim bir php script yazdım, Adsenseye başvuruda bulundum tek seferde kabul etti, yönetim panelinde eksik bir kaç kısım kaldı, onu tamamlayıp satışa sunmayı planlıyorum.

Sizden ricam siteye girip eksik gördüğünüz, hatalı olarak tespit ettiğiniz ve işin uzmanı hacker abilerimizden açıklarını bakarsa (özellikle sql injection) memnun olurum. Site PHP ile kodlanmıştır, mysql veri tabanı ve veritabanı bağlantıları da PDO ile yazılmıştır.

Verileri doviz.com dan boot ile çekiyorum, kripto paraları da http://cryptocompare.com sitesindeki ücretsiz api var ordan çekiyorum.

Web site adresi: www.piyasaci.net 

ragbet goruyor mu boyle bisiler ya?

pasif gelir lazimm :/, yazayim mi ben de boyle bir script

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar, Herkesin kurban bayramı kutlu olsun. Mutlu ve huzurlu bir bayram yaşamanız dileği ile.

Güncel verileri boot ile çektiğim bir php script yazdım, Adsenseye başvuruda bulundum tek seferde kabul etti, yönetim panelinde eksik bir kaç kısım kaldı, onu tamamlayıp satışa sunmayı planlıyorum.

Sizden ricam siteye girip eksik gördüğünüz, hatalı olarak tespit ettiğiniz ve işin uzmanı hacker abilerimizden açıklarını bakarsa (özellikle sql injection) memnun olurum. Site PHP ile kodlanmıştır, mysql veri tabanı ve veritabanı bağlantıları da PDO ile yazılmıştır.

Verileri doviz.com dan boot ile çekiyorum, kripto paraları da http://cryptocompare.com sitesindeki ücretsiz api var ordan çekiyorum.

Her dolar kuru dalgalanmasında birileri borsa-dolar kuru sitesi açmak için talepte bulunuyor diye görüyorum. Vakit ayırabilirsen neden olmasın?

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    end bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

finans adsense de/youtube da en yuksek para veren sektor diye biliyorum,

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 15220 Toplam Mesaj: 15
php script