Yeni Sony Xperia X Ailesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Tek güzel olan müzik olmus :) 

Sony bence telefon sektöründe tutunamıyor , tasarımları filan bana cok klasik geliyor. yani tercih edene saygım sonsuzdur ama bence radikal kararlar alıp birşeyler yapmalı. hep aynı tasarım , hep aynı cizgiler. 

Benim yorumum - yine yapamıyacak ve bu gidisle laptop kısmı gibi telefonuda devredebilir

hocam sony şuan sony entertaiment ( playstation ) sony müzik , sony film  ( colombia pictures ) üzerinden para kazanıyor diğer tüm tüketici elektroniklerinden zarar ediyor sebebide böyle ruhsuz pahalı gereksiz telefonlar yapması.

6 ayda bir farklı kasa telefon üretti markayı eskitti değer kaybettirdi , laptopta başarısız oldu TV de artık bravia tv yok hiç bir yerde yani yapamıyor seolar düzgün ürün üretmek yerine neler ile uğraşıyor bilmiyorum

üreticilerin yasağı oynadıgı yerde bende fanboy ilan ediliyorum ki tam tersi diğer üreticilerinde adam gibi ürün üretmesini istiyorum  zamanınad sony ege bölge müdürü ile görüştüm ne olacak sizin bu kötü gidişat satılmıyor cihazlar dedim adam yok öyle birşey dedi işler iyi dedi

ve yalan söyledi , benim elimdeki rakamlar sende yok diyor , ancak bize her yıl Q1 Q2 Q3 Q4 olark türkiye çapı tüm akıllı telefonların satış rakamı gelir ve pazarı  yıllardır sadece samsung ve apple domine ediyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@panxer 

İyi güldürdün :) Kılıf ile telefon ne alaka? Şuan kaç yıl önceki Galaxy S3'ün bile kılıfları gerek internette gerek sokakta satılıyor. 

sırf laf olsun muhalefet olsun diye yorum yapıyorsun amk

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben de sony kullanıyorum ama cihazın alt kısmındaki boşluk çok fazla, yeni modelde bile kullanmışlar nedir bu boşluğun amacı bilen var mı? 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

sony gibi bir devi kendini yok ederken görmek çok üzücü , koskoca Z serisini zıkıp attı şimdide yok X kamera x performans x sex x bilmemne 

abi samsung yapıyor gözümüze batmıyorda sen sonysin yapamazsın böyle şeyler.

İyide Z serisinden tek farkı bu telefonun arkasının metal olması. Yoksa Z6 bildiğin bu. Anladık iPhone fanboyusun.

-------------

HTC 10'un 2K olmasını unutmuşum. Ancak bu video telefonda 2K'nın perfornmanstan ne kadar çaldığına güzel bir örnek. Telefonda 1080p'den yukarısını gereksiz buluyorum. 2K ekran fotoğraf ve video izlerken kendini belli ediyor. 4K'lı telefonu ise geleceğe yatırım olarak VR gözlük için düşünüyorum.

Keşke sony bu seriye bir de 5.5 inçlik bir telefon eklese. Tabi ekran/ebat oranı %68 değil de %75 seviyelerinde olmalı ki insancıl boyutlarda olsun. Şu an iphone 6plus kullanıyorum ama gözüm hep sony ürünlerinde. Z5 Premium tarzı bir seri olursa geçmek lazım.

6 inçlik C6 Ultra diye bi model çıkacak yakında tam istediğin gibi. 

--------

Çift hoparlör yüzünden çerçeveler kalın ancak bir çözüm bulmamaları saçmalık cidden. 

mkyb tarafından 28/May/16 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@panxer 

İyi güldürdün :) Kılıf ile telefon ne alaka? Şuan kaç yıl önceki Galaxy S3'ün bile kılıfları gerek internette gerek sokakta satılıyor. 

sırf laf olsun muhalefet olsun diye yorum yapıyorsun amk

Hayırdır? İki kişi muhabbet ederken sana ne oluyor? Verecek bi cevabın varsa yazarsın yok amk falan ne? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@panxer 

s3 dünyanın en çok satan android telefonu diğer modeller ile bir tutma

şuan bir çok tekno magazada z1-z2-z3-z3+z5 kılıfı bulunmuyor ve bu telefonu alırken insanlar çuvalla para veriyor yine aynı şekilde htc alanlardada durum aynı

peki ne oluyor biliyormusun ? 

2 arakdaş magazaya giriyor biri s6 s5 veya başka bir samsung modeli diğeri de dünya para vermiş htc m9 veya sony z3+   samsung veya iphone kullanıcısı kılıfını alırken arkadaşı o ürünün kılıfı yok malesefki ve gelmez dediğimde arkadaşının yanında biraz kötü duruma düşüyor

cep telefonunda aksesuar herşeydir ,bende biliyorum internettte s1 e bile kılıf bulunur ancak elindeki cihazın piyasası olmaması demek değerinin düşmesi demek işte bu oluyor senin elindeki cihazın değeri düşüyor ve bu daha ilk çıktıgı gün belli ! 

bir çok kişi teknolojik cihaz alacak kişilere öneride bulunurken o kişi için en iyi ürünü önermesi gerekiyor bu ram de olur ekran kartı da tablette, ara model veya sony z serisi gibi cihazlar alırsanız elinizde patlar kötü öneride bulunmak ta alacak kişileri madur eder.

Toplam Hit: 2198 Toplam Mesaj: 17
sony xperia