folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Yeni Starwars Serisi Vizyona Girmeden Anıları Tazeleyin ( İzlemeyen Kalmasın )

Yeni Starwars Serisi Vizyona Girmeden Anıları Tazeleyin ( İzlemeyen Kalmasın )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

1 ay önce şu yeni versiyonu geliyor diye artık ben de oturup seriyi izleyeyim dedim. Amk son 2 filme kadar izledim bıraktım. Onları da izleyip bitirirmiyim bilmiyorum. Beni hiç mi hiç cezbetmedi. Bence çok abartılan bi' yapım.  

çok abartıaln mı :D sinema için milat taşı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

1 ay önce şu yeni versiyonu geliyor diye artık ben de oturup seriyi izleyeyim dedim. Amk son 2 filme kadar izledim bıraktım. Onları da izleyip bitirirmiyim bilmiyorum. Beni hiç mi hiç cezbetmedi. Bence çok abartılan bi' yapım.  

Hocam filmi hangi gözle izlediğini, beklentinin ne olduğunu, neyi bulamadığını merak ettim. Tabiki herkesin sevmesi gibi bir zorunluluk yok. Ama filmi 100 izleyenin 90'ı beğeniyor, filmde bir şeyler buluyorsa, beğenmeyen 10 kişinin nasıl düşünüp hangi gözle izlediğini bilmek isterim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bende başladım ama sıkıntıdan bitirememiştim ilk filmleri. galiba 2. filmin yarısından sonrasını izlemediğimi hatırlıyorum. tekrar bi şans verebilirim.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

digiturk starwars kanalını açtı 16 sına kadar keyfini çıkartın ve tüm seriyi izleyin , bu dünyada ölmeden önce görmeniz gerekenler azalsın : ) 

https://www.youtube.com/watch?v=pcwV7A0EHI4

https://www.youtube.com/watch?v=NZPkMm2VeuU

baba büyüksün.

star-wars-darth-vader-4k-wallpapers.jpg (900×506)

PanxeR tarafından 10/Ara/15 21:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

r2d2 ve c3po olmasa izlenecek seri değil :D

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Tabi ki renkler ve zevkler tartışılmaz..

Ama şöyle diye bilirim , en azından benim gibi kırklı yaşlarında olanlar adına da..

SW sadece "yapım" prodüksiyon sineması değil..

filmin çıktığ zamnda bizm gibi çocuk - ilk delikanlılık yaşında olanlar için gerçeten yeni , bambaşka bir dünya nın pencerelerini açmıştır,  olay  hem milyonlarca yıl önce geçiyor, hem süper teknoloji hem süper gizem süper "din"..

bir de görsel efktler var ki.. şimdikinin hesap makinası kıvamındaki bilgisayarlarla adamlar ne biçim görsel efekt tasarlamışlar..( teknoloji resman adamların gerisinde kalmış )

( ki Pixar -LucasArt'ın bilgisayar efekt birimi- bildiğim kadarıyla 3D birikimiyle tomografi görüntlemede de öncü olmuştur )

Yani bizim için SW bir prodüksiyon ya da görsel efekt gösterisi değil bir "hikaye" dir.. İş ona kalısa benim gördüğüm en iyi görsel efekt avatar filmindedir..

Ben rüyamda  5-6 kere SW evrenine gitmişimdir  de

Benden bir kaç yaş büyük abim ne SW ne de diğer bilim kurgu filmleri sever.. 

Sen bir de seriyi 1,2,3, ,4,,5,6 diyeizlemişsin sanırım, 4,5,6, 1,2,3 diye izleseydin daha iyi olurdu..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

http://m.hurriyet.com.tr/star-wars-serisini-gercek-kronolojisiyle-izlemek-isteyenler-icin-altin-rehber-40026937

hürriyet dizilerin yerini de eklemiş okumanizda fayda var hala izlemeyip kendine film sinema sever diyenleri ctrl +w ye davet ediyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Biletler mevcuttur müridler :) yeni film baya ses getireceğe benziyor 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

5671d00918c7736b285bff1f.jpg (620×350)

5671ce6918c7736b285bfefc (770×534)

biz hazırız :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Daha hiç bir bölümünü izlemedim, niyeyse samimi bir yapım gelmiyor bana,

bende saçma geliyo banada

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║