Yeni Telefon Alıcam Fikir İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakkal
    fakkal's avatar
    Erkek

Aslında büyük oranda karar vermiş durumdayım. Ama bi hata yapmamak için sizlere de sormak istedim. Sony Xperia Go alacağım gibi görünüyor. Fiyatı 700 tl. sizce bu fiyata daha uygun bi telefon var mıdır? Ben araştırdım gözüme çarpan bişey olmadı. Samsungda falan göremedim. Apple zaten o kadar düşmedi :) 

Bilgi için;

http://www.youtube.com/watch?v=y3v5lN4U0bM

şimdilik bu kadar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Paran varsa. Androidten uzak dur. Arkaplan'da ne iş yaptığı belli değil. En cazip iphone'u alabilirsin. İnternetten bak. Uygun fiyata satanlar oluyor.

//EDIT ( Unutkanlık )

Sony Xperia'yı hafiften incelemiştim mağazada, fena değil. Fakat arkaplanını gene emin değilim.

otocu tarafından 05/Şub/13 09:11 tarihinde düzenlenmiştir

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

iPhone 4 32GB Temiz / 750 TL ye veririm.

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Maddiyatını bılmıyorum ama bıraz daha zorlarsan S3 derim ...

Zorlayamam dersen 599 TL ye Motorola Atrix derim ...

S3 Kullanıyorum...

((Bundan once de Atrix aldım , XT910 aldım , HTC One S aldım , HTC Desire HD aldım , HTC One X aldım , İphone 4s kullannan bırı olarak dır tavsıyem :)(

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    otocu bunu yazdı

Paran varsa. Androidten uzak dur. Arkaplan'da ne iş yaptığı belli değil. En cazip iphone'u alabilirsin. İnternetten bak. Uygun fiyata satanlar oluyor.

//EDIT ( Unutkanlık )

Sony Xperia'yı hafiften incelemiştim mağazada, fena değil. Fakat arkaplanını gene emin değilim.

Iphone'un ne yaptigini nerden biliyorsun ? 700 yerine 800 dersen s3 mini veya ace2 derim

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    VideoJockey bunu yazdı

700 yerine 750 de bak iphone var. normalde onermem iphone ama fiyati iyi bak.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    VideoJockey bunu yazdı

O İphone u satmanın sebebi nedir? Ne kadar kullanılmış? Hiç tamir geçirmiş mi? Ürün nerden alınmış? Bunlarıda yazarsan hoca. 

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    VideoJockey bunu yazdı

O İphone u satmanın sebebi nedir? Ne kadar kullanılmış? Hiç tamir geçirmiş mi? Ürün nerden alınmış? Bunlarıda yazarsan hoca. 

http://tahribat.com/Forum-Vodafone-Idari-Takip-173191/

olay bundan ibaret. Cihaz daha 3,5 aylık ikinci el aldım ama sıfır ayarında temiz toplam 6 aylık bir telefon bende aldığımda 2,5 - 3 aylıktı. Ürün yurtdışından gelme pasaporta kayıtlı, simkilitsiz.

Gel bili bili gates
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

//EDIT ( Unutkanlık )

Iphone'un ne yaptigini nerden biliyorsun ? 700 yerine 800 dersen s3 mini veya ace2 derim

Hoca eline alıpda 2 ay kullandın mı ? Elimde samsung note var. Orjinal yurtdışından geldi. Geçen gün ekranı durduk yere dondu. Pikselleşme oldu. Telefon pat diye kapandı. %100 şarz açtığımda %1'di. Ben iphone 3GS kullandım. -ki vazgeçmezdimde talihsizlik sonucu sinirden telefonu elimden düşündüm. Hat yeri parçalandı. Yeni yuva taktım devreleri yaktım. 2 telefonuda 1 yıldır kullanıyorum. iphone 1 kere donduysa. bu samsung meredi günde 100 defa donuyor. beleş yazılım ne bekliyorsunuz yani.

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aercys
    aercys's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

//EDIT ( Unutkanlık )

Hoca eline alıpda 2 ay kullandın mı ? Elimde samsung note var. Orjinal yurtdışından geldi. Geçen gün ekranı durduk yere dondu. Pikselleşme oldu. Telefon pat diye kapandı. %100 şarz açtığımda %1'di. Ben iphone 3GS kullandım. -ki vazgeçmezdimde talihsizlik sonucu sinirden telefonu elimden düşündüm. Hat yeri parçalandı. Yeni yuva taktım devreleri yaktım. 2 telefonuda 1 yıldır kullanıyorum. iphone 1 kere donduysa. bu samsung meredi günde 100 defa donuyor. beleş yazılım ne bekliyorsunuz yani.

Hocam 4 ay gibi bir süre samsung s3 kullandım. Cihazda 1Gb ram var ve zerre donma veya problem yaşamadım. Şu an da Note II kullanıyorum. Cihaz zaten 2Gb, takılmanın zerresine rastlamadım, şarjı dersen böyle bir telefona gayet iyi gidiyor. IPhone da güzel telefon ancak bir talihsizlik yaşandı diye de samsung u kötülememek lazım. Cihaza ait güncellemeleri takip edip, cihazı güncel kullanmak bu sıkıntıları ortadan kaldırıyor.

0x62 0x75 0x6e 0x75 0x20 0x79 0x61 0x7a 0x61 0x6e 0x20 0x74 0x6f 0x73 0x75 0x6e 0x2c 0x20 0x6f 0x6b 0x75 0x79 0x61 0x6e 0x61 0x20 0x6b 0x6f 0x73 0x75 0x6e
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

farklı model ama xperia neo kullanıyorum 2 yıl olacak neredeyse. bir kere kılıf kullanmadım, camında 1 tane kılcal çizik bile yok.camı dayanıklıymış demekki.

onun dışında bi kere bile donup etmedi. ben hala memnunum sony'yi sana tavsiye ederim. adamlar yapıyor

Toplam Hit: 2426 Toplam Mesaj: 22