Yeni Telefon Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Merhaba muridler,

Konuya en cok @mkyb bekliyorum. Konuya gelecek olursak, dun aksam telefonu diz mesafesinden dusurdum cami catladi. Kilifsizdi.

Telefon s7 edge. Ilk ciktigi zaman almistim halen sorunsuz kullaniyorum. Yeni telefon almayi dusundum ama son zamanlarda cikan telefonlar cok gereksiz geldi. S21 dusunuyorum ama onum cikmasina da baya var. Ekran alti kamera olmazsa onuda almayi dusunmuyorum. Katlanabilir alayim dedim, onunda tirnakla cizilmesi gibi bir mallik var ve gereksiz pahali.

Onumde 3 secenek var karar veremedim.

1. Ekrani tamir ettirip devam edecem

2. S21 bekleyecem

3. Uyduruk bi telefon alip devam edecem

Telefonla cok fazla isim olmuyor. Muzik dinle tbt eksi bi kac uygulama daha

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/xiaomi-mi-10-ultra---xiaominin-en-iyi-telefonu-247685

Senin orada çekirdek parasıdır bu telefon.

Амıиа коуми ьоуие науатıи
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bakim hocam da s21 i bekleneyim mi? Bunu digerlerinden ayiran ne peki? Eve gecince inceleyecem. 6bin tl ye gelio tr fiyatini bilmiyorum

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Exynos işlemcide sıçtı sıvadı. S20 ailesi bu sene ellerinde kaldı o yüzden. Snapdragon 865 seni uzun süre götürür.

Ha ben ucuz bir şey alayım işim görülsün dersen Samsung M51 iyidir onu alabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

cok arastirdim 3-4k bandinda kafama yatan

redmi 9 pro 128 gb ve a71 olmustu.

degerlendirmene almanda faydan var.Fiyatlar cok absurt arttigi icin almamaya karar verdim simdilik.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung Exynos işlemcide sıçtı sıvadı. S20 ailesi bu sene ellerinde kaldı o yüzden. Snapdragon 865 seni uzun süre götürür.

Ha ben ucuz bir şey alayım işim görülsün dersen Samsung M51 iyidir onu alabilirsin.

Aynen, o yuzden s21 yi bekleyim diyorum. Ucuzlara da bakacam. Ucuz telefonlarin olayi ne? Alirsam ne skinti yasarim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

M51'de Samsung, Xiaomi'nin Redmi serisini hedef seçmiş kendine. Telefonda yok yok. O yüzden öneriyorum. S7'den sonra tek arayacağın kamerası olur. 

https://www.youtube.com/watch?v=9BAwJ1CKoig

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    317seref bunu yazdı

cok arastirdim 3-4k bandinda kafama yatan

redmi 9 pro 128 gb ve a71 olmustu.

degerlendirmene almanda faydan var.Fiyatlar cok absurt arttigi icin almamaya karar verdim simdilik.

Yurtdışı 9 pro düşünürsen come to dm :) tr fiyatıyla arasında uçurum var 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Asus rog phone 3 anlatılmaz yaşanır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

m51

s20fe

redmi note 10 pro

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Inceleyemedim fakat burada black friday var onu bekleyip bakacam fiyatlara. S21 de merak ediyorum aslinda. Black Friday de ucuz telefonlari daha ucuza bulursam alirim.

Toplam Hit: 937 Toplam Mesaj: 15
telefon telefon