Yeniakit.Com.Tr Hacked

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/akitgazetem?directed_target_id=0&filter=1

sayFasındaki banner a bak ibnelerin bunlar kadar O. çocugu yoktur bu ibnelere stv yaptıgım gibi yapıcam amına koycam bunların cloudflare koruyor sanıyorlar herhalde  am beyinliler akitin dbyi yakında gümletirim :D

EcHoLL tarafından 12/Kas/13 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

ilk okul 2. sınıfa giderken akitin çocuk bölümüne röportaj vermiştim lanet olsun o güne keşke reddetseydim tekliflerini:)

şaka bi yana hoşuna gidiyo bu am davarların şuan ki durum "hehe nasıl çıldırtıyoruz kemalistleri" şeklinde badem bıyık altından gülüyorlar. İşte bunlar kuranı okuyupta anlamayan tayfa

bre cahil! 

Ona akıl verin, ihtiyacı var 
    aklının odacıkları pek bir dar 
    ıssız yığıntıdan kurtulacağına 
    sabah akşam örer odaya duvar 

Cahil allah senin çileni versin 
    oğlun senin tersin olsun ki ersin 
    kalbimizde elbet herkese yer var 
    ancak akıl denen muamma seni neylesin 

Sanki doğar doğmaz ilk duyduğuna inanmış 
    hemen ardından da kapıları kapatmış 
    yeter ki şu aciz beden tam doysun 
    zaten ruh ve akıl bataklığa saplanmış 

Hem cahilsin hem de akıl verirsin 
    sana maruz kalan nasıl delirmesin? 
    işe yarar bir şey olsa aklında 
    iblis oturabilir miydi şimdi sarayda? 

Apışının arasıyla düşünen 
    yaratanı yapma dese de yapar 
    ölünce elbet herkese bir ev var 
    ve bir kısmının manzarası ateştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

okey de şöyle yazmış diyolar ilan için

olsaydım, olmazdın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

orospu çocukları diyorsunuz. O kadar çok dolaşmış ki dilinize. Belki de anneleri öyle değil ? Annesinin suçu nedir yani bu tür ithamlarda bulunuyorsunuz.

Seviyoruz sayıyıyoruz. Büyük adam lafımız yok fakat onlar, siz Atatürkü seviyorsunuz diye sizlere orospu çocuğu demezken, sizler onlara Atatürkü sevmiyor diye Orospu çocuğu diyorsunuz. Herkesin kendine göre bir doğrusu var ki böyle bir şeyi savunuyor. Herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalı bence.

Şimdi bana da muhalefet eden olur kesin. Burada bahsettiğim şey Atatürkü sevip sevmemek değil, iki tarafın da birbirine yapmış olduğu saygısızlık. Mesajı sağa sola çekmeyin lütfen.

Problem, Atatürk'ün anıldığı günde ulusal bir gazetenin tam manşetten özellikle onun anıldığı günde bu bunu yapması.

whoobay noktayı koymuş. Sevmiyorsan bile saygı göstereceksin arkadaş. Zaten bu adamların yaptığı gazetecilik değil nefret üzerine kurulu matbaacılık, küfür etmeyi bırak ellerinden gelse tüm Atatürkçülerin kafalarını keserler diye düşünüyorum... Velhasıl 10 kasımda yaptıkları şey küfürden daha küfür...

driveshaft tarafından 12/Kas/13 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

orospu çocukları diyorsunuz. O kadar çok dolaşmış ki dilinize. Belki de anneleri öyle değil ? Annesinin suçu nedir yani bu tür ithamlarda bulunuyorsunuz.

Seviyoruz sayıyıyoruz. Büyük adam lafımız yok fakat onlar, siz Atatürkü seviyorsunuz diye sizlere orospu çocuğu demezken, sizler onlara Atatürkü sevmiyor diye Orospu çocuğu diyorsunuz. Herkesin kendine göre bir doğrusu var ki böyle bir şeyi savunuyor. Herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalı bence.

Şimdi bana da muhalefet eden olur kesin. Burada bahsettiğim şey Atatürkü sevip sevmemek değil, iki tarafın da birbirine yapmış olduğu saygısızlık. Mesajı sağa sola çekmeyin lütfen.

Ata' yi sevmeyen orospu cocugudur cunku o adamin oyle olmasi %75 aileden yani anadan babadan gelir. Buradaki orospu para karsili iliskiye girme anlaminda degil.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sinerji61
    Sinerji61's avatar
    Erkek

kim hackledi? sayfada şuanda bir problem yok gibi ama kısa zamanda indexi görmek isteriz 

Sinerji61 tarafından 12/Kas/13 18:57 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

harika olmuş, şu an index filan yok ama hacklenmiş olmasıbile güzel. galiba echoll yaptı, bir müridin yapması daha da güzel   ellerine, klavyene sağlık hocam :))

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duzen
    duzen's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Ata'ya bu saygısızlığı eden bu saygısızlığı da hoş gören herkes istisnasız edilen bu bütün küfürleri hak ediyor. 

Edeninde ağzına sağlık.

Aynen katılıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

1- Atatürk bu ülkenin milli değeridir. Andımız gibi, 30 Ağustos gibi, 23 Nisan gibi. Toplumu ayakta tutan 2 değer vardır : milli değerler ve ahlaki değerler. Ahlaki değerler din ile olur.

Hiçbir devrimde din değiştirilmez, ahlak değiştirilmez. Eğer ülkenin yapısını değiştirmek istemiyorsan, milli değerlerde değiştirilmez, yok sayılmaz.

Bu herifler bunu yapıyor. Andımız kalktı. Eyvallah, ırkçı söylemler algılanabilir. Oturup tartışılır ve andımız ırk ve din üzerine değil ; insanlık üzerine tekrar yazılabilir.

Fakat 30 Ağustos, 23 Nisan, 10 Kasım gibi önemli milli değerlerin olduğu günde sen böyle bir "terbiyesizlik" yapıyorsan, kusura bakma da küfürü hak edersin.

2- Küfür meselesine gelirsek ; sen çocuğunu düzgün yetiştirme, terbiye vereme. E tabi küfürün ucu sana dokunacaktır kardeşim. Ana kutsaldır mı diyorsun ? Ata'da kutsaldır (Atatürk değil, büyükler). Atatürk gibi bir adam da kutsaldır. Güç, zeka, cesaret Hitler'de de vardı. Fakat Atatürk'te insanlık vardı. Bunu göz önünde al bari.

3- Bu adamların yaptığı gazetecilik değil. GAzetelerinde devletin ve AKP'nin propagandasını yapıyorlar. Yanlı haber yapıyorlar. GAzetecilik bu değildir, medya bu değildir !

Bütün bunları göz önünde alırsan ; bizim için Atatürk değerlidir. Böyle birşey olmamalıdır. Milli değerdir. Dine karşı da böyle bir terbiyesizlik yapıldı , peygamber için aynısı yapılmış. Facebook'ta ona da karşı çıktım.

Birazcık saygı be kardeşim !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Eğer elimde hala botnet ağı olsaydı bu orospu çocuğu medyanın nefes bile almaması için harcardım, hatta bu işi yapanlar var ise aylık belli bir meblağ sonsuza kadar kendi adıma elimden geldiğince ödemeye hazırım.

Eskiden gizli kapaklı korkarak konuşurlardı şimdi ayan beyan hakaret ve saygısızlık ediyorlar olmayan akıllarıyla, bu cehaletin internette barınmamasını sağlamak elimizde diye düşünüyorum. Yukarıda söylediğim tarz herhangi bir çalışmada zevkle yer alabilirim, benle aynı fikirde olan arkadaşlar iletişime geçsin.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 5490 Toplam Mesaj: 33