Yerde Bulduğum Flash Disc Ve İçindekiler!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:
    -----------------------------

Bulduğum flash disci dün itibarı ile kopyalayarak Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısına, İzmir Jandarma Komutanlığına teslim etmiş bulunmaktayım.Biraz buralardan uzakllaşmak ve kafamı dinlemek istiyorum.Fikirleriniz için teşekkürler.

Saygılarımla

hadi canım

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

La hala inanıonuzmu :)

Konuyu geyiğe açmış adam...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:

Külliyen Yalan Bence 

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

hannibalgan tanıdığım kadarıyla yalan söyleyecek bir insan değil, ayrıca neden böyle birşey yapsınki?

bu arada konu geyiğe açılmamıştı, müridlerin laubali cevaplarından dolayı taşınmış sanırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banakomaonako
    banakomaonako's avatar
    Erkek
    burda paylaş

if you want to be sexy;you must drink pepsi:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banakomaonako
    banakomaonako's avatar
    Erkek
    inanmadım pekkk

if you want to be sexy;you must drink pepsi:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

banakomaonako bunu yazdı:
    inanmadım pekkk

seni inandırmak için açmıştı, tüh bak üzüldü şimdi.. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sessiz kalmayı tercih ediyordum ama arkamdan edilen lafların üzerine 2 çift laf söyleme ve cevap hakkım doğmuştur!

1)Bazıları olayın gerçek olup olmadığını sorup duruyor, kimseye inandırmak gibi bir zorunluluğum yok.

2)Bazı sivri akıllılar pm yoluyla atıp tuttular.Bazıları o kadar ileri gitti ki kendini MİT'de görevli olarak tanıttı ve ''bana ver ilgilenelim'' dedi.Barı yalan söyleyeceksin profilinde ki yaş bölümünü düzelt de 16 olarak kalmasın!

3)Bir arkadaş da ''bu olay düzmece aklınca sitede ki cemaat yanlılarını fişliyor'' dedi.Kişi işi kendinden bilirmiş.Ben sitede ''Atatürkçü,Laiklik yanlısı ve AntiFetullahçıların'' fişlendiği yönünde bilgiler alıyordum.Şimdi o arkadaşa diyorum ki;Listenin başına beni eklemezsen NAMERTSİN!...

4)Toplasan 2-3 kişi olan bir güruhda sürekli PAYLAŞ diye avazları çıktığı kadar diretti.En başta eğer paylaşacak olsam önce rapidshare'e yükler sonrada linkini atardım.Yalnız bu güruh şunu düşünmekden aciz olduklarını unutmaktadırlar.Ergenekon diye geçen davada sitenin adı geçtiği için aylarca kapatıldı.Türk Ceza Kanunu'na göre kişişsel bilgilerin 3 kişilerce paylaşılması suç teşkil eder.Diyelim ki paylaştım.Ben suçlu olacağım.İndirenler ve bu işleme izin verdiği için sitede suçlu durumda olacaktı...

5)Beni gerek yakinen gerek gıyabında tanıyan ve desteklerini esirgemeyen müritlerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

6)Hala merak edenler için söylüyorum.İlgili makamlarca soruşturma devam etmektedir.

7)Bu konuda kendimi savunmak için yazdığım tek ve son mesaj olacağı için modlar veya yöneticiler tarafından konunun kilitlenmesini rica ediyorum...

Saygılarımla 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 19713 Toplam Mesaj: 159