Yerleştirme Sonuçları.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

Posmort3m bunu yazdı:
    hocam uşak işletme güzel değilmi? tercihlerimin arasında vardı da gelmedi ama tekrar tercih edersem orayı tercih ederim diyordum..cok mu kotu yani uşak :|

nerelisin ona bağlı :) istanbul ankara izmirden geliyosan zor gelir. ben başka yerleri çok istiyodum ondan biraz sıkıntı çekiyorum öyle diyim. ama uşak da şimdi harika bi yer değil. köy gibi şehir ya :) küçücük. üniversite binaları nerdeyse lise kadar. hatta biz iibf olarak eski bi lise binasında eğitim görüyoruz şu an. yenisi yapılıyo hesapta ama kaç yıl sonra...

eğitimin kötü olduğunu düşünmüyorum. kalite hocalar var. prof falan yok ama bu daha iyi çünkü adamlar çabalıyo. proflu ünilerde arkadaşlar anlatıyo adam sallamıyo diolar ya. tahtaya yazıp çıkıyomuş çoğu. bizde adamlar hem kafa hem harbi ders anlatıyo :) öğrenciler arası ingilizce seviyesi berbat onu da söyliyim. bu senin için iyi mi kötü mü bilmiyorum. ingilizce hocamız çok super gerçi.

hmm oğrendiğim iyi oldu valla acıkcası lise binasında üni okumak biraz koyabilür :) ingilizce benm için önemli ayrıca gittiğim üniversite 2. 3. diliimi geliştirecek bir yer olması gerekir..

neyse hakkımızda hayırlısı neyse o olur inş..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Posmort3m bunu yazdı:

hmm oğrendiğim iyi oldu valla acıkcası lise binasında üni okumak biraz koyabilür :) ingilizce benm için önemli ayrıca gittiğim üniversite 2. 3. diliimi geliştirecek bir yer olması gerekir..

neyse hakkımızda hayırlısı neyse o olur inş..

o zaman sakın düşünme bile, olmasığı iyi olmuş. inan ortaokul seviyesinde sınıf ingilizce ortalaması ya, az çok bilen sınavla dersi atlıyo zaten. hazırlık mı o da ne? eğitim zaten Türkçe (ki bunu destekliyorum)  lise binasının avantajı şu, şehrin tam merkezindesin. valinin evi karşında, öteki bitişiğin devlet hastanesi felan :) diğer adamlar ne sıkıntı çekiyo gel git, biz tam şehir merkezinde.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:
    kütahya dumlupınar üni lojistik tavşanlı :P varsa olan piemle ulaşsın :D

foxxly tavşanlı iidir türkiyenin en muhafazakar şehri kütahya kütahyanın en muhafazakar ilçesi de tavşanlıdır:D

ayrıca sorcerer'ın memleketi tavşanlı

hasss :| ya beyler bu arada kredi işini nereden nasıl halletcez :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 16397 Toplam Mesaj: 114