folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yeşilçam"Dan Otobüs Duraklarına

Yeşilçam"Dan Otobüs Duraklarına

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    SES DERGİSİ´NİN 1973 YILINDA DÜZENLEDİĞİ GÜZELLİK YARIŞMASINDA KRAL SEÇİLİP YEŞİLÇAM´A ADIM ATAN, YILLARCA GENÇ KIZLARIN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN YAKIŞIKLI JÖN MESUT ENGİN (55), ARTIK TANINMAYACAK HALDE.

PARASIZ PULSUZ KİMSESİZ KALAN ESKİ YEŞİLÇAM YILDIZI İZMİR´DE OTOBÜS DURAĞINDA YAŞIYOR. ENGİN, ÇEVRE SAKİNLERİNİN VERDİĞİ YİYECEKLERLE KARNINI DOYURUP SEFİL BİR HAYAT YAŞIYOR.

MESUT ENGİN´İN HAYATI 1976 YILINDA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASIYLA DEĞİŞTİ, KARARDI. SAĞ BİLEĞİNİN SİNİRLERİ KESİLEN GENÇ AKTÖR, HAYATA KÜSTÜ VE ALKOLLE TANIŞTI. 30 YAŞINDA İSTANBUL´UN VARLIKLI AİLELERİNDEN ASİYE GENÇAĞAOĞLU İLE NİŞANLANIP GÜZELLİK SALONU İŞLETMEYE BAŞLAYAN ENGİN, SİNEMA DÜNYASINDAN TEK BİR DESTEK GÖRMEDİ..

AKTÖR, GİRDİĞİ BUNALIMDAN KURTULUŞU İÇKİ ŞİŞELERİNDE ARAMAYI ARTIRINCA İŞİNİ DE, ŞÖHRETİNİ DE KAYBETTİ. KENDİNE YENİ BİR YAŞAM KURMA MÜCADELESİ VEREN ENGİN, UZUN YILLAR ALKOLDEN KURTULMAYA ÇALIŞTI VE 2003´TE BAĞIMLILIKTAN KURTULDU.

BİR ZAMANLAR OTELLERİN KRAL DAİRELERİNDE YATAN MESUT ENGİN, ŞİMDİ İSE İZMİR´İN BORNOVA İLÇESİ´NDE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ´NÜN KARŞISINDA BULUNAN AĞAÇLI YOL´DA OTOBÜS DURAKLARINDA BANKLARDA YATIYOR.

ÇEVREDE ESNAFIN `DEDE' DİYE HİTAP ETTİĞİ ENGİN, İKRAM EDİLEN YEMEKLERİ DE KABUL ETMİYOR. BİR TEK KENDİSİNE YARDIM EDEN BEKÇİLERDEN SİGARA VE ÇAY ALIYOR.

İKİ YILDIR KALDIĞI OTOBÜS DURAĞINDA GÜNDÜZLERİ YOL BOYUNCA GİDİP GELEN ENGİN KENDİ HALİNDE. ÇEVRE SAKİNLERİ, ``ÇOCUKLARIMIZLA SOHBET EDİYOR. HİÇBİRİ ONUN BU HALİNDEN ÜRKMÜYOR" DİYOR

KENDİSİNE NE ZAMANDIR BURADA YAŞADIĞINI SORAN GAZETECİLERE, ÇELİŞKİLİ KONUŞAN VE SÖYLENEN ÜNLÜ ARTİSLERİN İSİMLERİNİ HATIRLAYAN MESUT ENGİN, ``BEN NE ZAMAN GELDİĞİMİ BİLMİYORUM. ŞÖHRET GÜZELDİ. BURADA DA MUTLUYUM" DİYOR

MESUT ENGİN "GECELERİ ÇOK SOĞUK OLUYOR. OTOBÜS DURAĞI BENİM EVİM, HERŞEYİM. SİZ FİLM Mİ ÇEKMEYE GELDİNİZ? PARA VERİRSENİZ BEN DE, FİLMDE OYNARIM'' DİYOR (MİLLİYET)

üzüldüm ya, azmı filmini izlemedik, malesef türkiyede durum bu , millet 3 günlük şarkıcılara para yağdırıyo , çoğu yeşli çamlı  aç geziyor. bu sadece bu abimi z için geçerli dğeil diğerleri de bu gibi durumlarda.
    yazık ! 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    alkol diyor..onun icin pek uzulmedim..avatardaşım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    gerçekten malesef ülkemizde santçılarımıza sahip çıkılmıyor illa bir tvde veya bir gazetede çıktıktan sonra yardım eli uzanıyor  ki gerçekten uzanıyormu bunuda bilemiyoruz 

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    avatardaşım Jiqsaw abi adam 2003  de bırakmış , 4 yıl olmuş yani , ve otobüs durağında kalıyor, acaba izmir belediye başkanı bu abimizin filmleriniz izlemedimi hiç ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karmen
    karmen's avatar
    Erkek
    a.q onca parayı nasıl harcamış her kötülüğün başı alkoldür diye boşuna dememişler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    ne oldum dememeli ne olcam demeli... Nerden nereye... :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    izmirde hangi durakta kalıyomuş bu?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    Ağaçlıyolda takılıyo bu amcam.Adını Mustafa diye söylüyor. Bizim oraya gelip sigara ve su ister. Haberlerde görünce şaşırdım. Vay bee nerden nereye.

Akıl verme para ver a.q.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     ülkemizde daha sanatcı kavramı bile oturmamısken abilerimizin bu durumda olmasına hiç şaşırmadım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    kendi etmis kendi bulmus tepeye cikmaktan cok orda kalmak onemli

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

eden bulur hacılar eminim eline yığınla para geçmiştir gidip mal mülk yapsaydı iş kursaydı şimdi belki trilyoner olurdu

kendi düşen ağlamaz derler allah kimseyi bu hale düşürmesin adamıda kurtarsın ama yine müstahak diyorum

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 7694 Toplam Mesaj: 13