folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yetişen Alır; 17' Ve 21' Monitör (X2) + Kasa + Server + Uydu Alıcı

Yetişen Alır; 17' Ve 21' Monitör (X2) + Kasa + Server + Uydu Alıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

21' Monitor, iPad Mini, Server ve Uydu Alıcı eklendi.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ipad mini kaçıncı nesil ? mini 1 mi ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Nasıl anlıyoruz onu? Aldım, neredeyse hiç kullanmadım duruyor. Sonrasını hiç takip etmedim. Yenisi çıktı mı vs.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Servere Tv kartı veya veya tv kartına ihtiyaç duydurmayan uydu alıcısı takılabilirmi?

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Nasıl anlıyoruz onu? Aldım, neredeyse hiç kullanmadım duruyor. Sonrasını hiç takip etmedim. Yenisi çıktı mı vs.

Valla hocam ipad mini 1-2-3-4 diye gidiyor :D  model numaranızı yazarsanız hangi cihaz olduğuna bakabilirim. Uygun olursa alırım inşallah

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    JerusaLem bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Valla hocam ipad mini 1-2-3-4 diye gidiyor :D  model numaranızı yazarsanız hangi cihaz olduğuna bakabilirim. Uygun olursa alırım inşallah

A1489

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

Servere Tv kartı veya veya tv kartına ihtiyaç duydurmayan uydu alıcısı takılabilirmi?

O teknik konu beni aşar hocam. Cihaz ortada, neyi nasıl takacağın sana kalmış :)))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    JerusaLem bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

A1489

cihazınız aşağıda hocam, özellikleri de ilk mesaja ekleyin isterseniz. Ben de fiyat bakınayım bihaberim çünkü.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hocam ipad miniyi hediye etsene bana ama merak etme ölücü sayılmam kargoyu ödemeli gönder :(

pm atayım mı adresi :(

Prometheus tarafından 30/Ağu/16 00:14 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

hocam ipad miniyi hediye etsene bana ama merak etme ölücü sayılmam kargoyu ödemeli gönder :(

Siz hediye diyorsunuz da ben fiyat teklif etmeye çekindim az gelir diye, ayıp olmasın :D :D  

350 lira ateşlerim hocam :) elimde olan bu olduğundan. Yoksa yalan yok cihaz 400-430 lira civarında gider, ben olsaydım o fiyata koyardım.

Toplam Hit: 8546 Toplam Mesaj: 43
samsung server lg kasa monitor dreambox skybox uydu alıcı