Yetkilerinizle İlgili Bir Sorun Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

arada banada oluyo retersiz rütbe falan dio ss almıştım 

senin dediğin açılan konu içindeyken admin konuyu silerse yada kilitlerse bir işlem yapmaya çalışırsan yetersiz rütbe filan der.

mesela tahribatn geliştirildiği bir konu var sadece rene ve holy yazabiliyor. oraya cevapla derse yetersiz rütbe hatası çıkar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    zalimadam bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

senin dediğin açılan konu içindeyken admin konuyu silerse yada kilitlerse bir işlem yapmaya çalışırsan yetersiz rütbe filan der.

mesela tahribatn geliştirildiği bir konu var sadece rene ve holy yazabiliyor. oraya cevapla derse yetersiz rütbe hatası çıkar.

evet bende denk geldim. hatta 2. kez tıkladığımda tıklama dedim ya yazmıştı :) admin üyesinin ne mal olduğunu çok iyi biliyor :)

o mesaj çok acıklı . insanın yüzüne niye vuruyorlar değilmi :) yetersizsin falan

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    bikeresinde holy nin yazdığı bir yorumu alıntı yapacaktım yetersiz rütbe demişti bildiğn ezdi hadsiz sen kimsin dedi (direk hadsiz sen kimsin demede yanlış anlaşılmasın işin şakası o ) :D EmRee tarafından 21/Eki/14 23:50 tarihinde düzenlenmiştir

http://i.hizliresim.com/Eby6gB.gif
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

evet bende denk geldim. hatta 2. kez tıkladığımda tıklama dedim ya yazmıştı :) admin üyesinin ne mal olduğunu çok iyi biliyor :)

o mesaj çok acıklı . insanın yüzüne niye vuruyorlar değilmi :) yetersizsin falan

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 1947 Toplam Mesaj: 15