folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ygs Den Yüksek Bekleyip Düşük Alanlar Okuyun.

Ygs Den Yüksek Bekleyip Düşük Alanlar Okuyun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

http://haber.ekolay.net/Haber/2705/779418/bazi-sonuclarda-dogruyla-yanlis-yer-degistirdi.aspx 

arkadaşlar haberi okursanız 326 alanlar 130 a kadar düşüyor bir arkadaşımında başına geldi p.tesi itiraz edecek düşük puan alanlar aklınızda bulunsun....

böyle sınavın ben taaa :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Telefon: 90(312) 298 80 50 (Çok Hatlı Santral)

sanırım numarada bu olsa gerek

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Hocam LYS yazmışsın YGS olacak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

CasTeaL bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam LYS yazmışsın YGS olacak

eyv düzelttim sagolasın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Ne yapmamız lazım.Nereyi arayacaz daha detaylı bilgisi olan var mı arkadaşlar?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Kayıt : 9 Eylül 2005 NAVRAS Telefon: 90(312) 298 80 50 (Çok Hatlı Santral)

sanırım numara bu olsa gerek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

Kayıt : 9 Eylül 2005 NAVRAS Telefon: 90(312) 298 80 50 (Çok Hatlı Santral)

sanırım numara bu olsa gerek.

Şikayetimi bu numaradan dile getireyim yani.
    Edit : aradım meşgul mk 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Benim beklediğim sonuçlarda şimdi bu itiraz edenlerin puanları artar veya düşerse tüm adaylarin sınav sıralaması değişir yukarı veya aşağı atar. Değişme oldumu hiç ben not almamıştım ama merak ettim .

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

bende şikayet edebilirim.

düşük geldi :Q

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

inan numara bi halta yaramıyo, 1 saat bekliyosun, çıkan kişi de bizim yapabileceğimiz bir şey yok, genel amaçlı dilekçe yazın diyo. onun da yanıtlanma süresi 30 gün be ***

Twitter: @CanKirca
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

bende şikayet edebilirim.

düşük geldi :Q

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 2956 Toplam Mesaj: 17