folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yılbaşında Kredi Kartı Puanlarınız Silinmesin.

Yılbaşında Kredi Kartı Puanlarınız Silinmesin.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Turna.com bir kampanya yapmış fakat kullanmak zorunda değilsiniz sadece kartınızın puanı varmı yokmu ona bile bakabilirsiniz

https://www.turna.com/kredi-karti-puanlari

sayfasından kart puanınızı sorgulatıp isterseniz turna.com a yüklüyorsunuz 1-2-3 lira gibi düşük rakamsa bile aktarabilirsiniz. 

daha sonra istediğiniz tarihte uçak bileti alırken puanlarınızı kullanabiliyorsunuz.

bir çoğumuzun kart puanları silindiği için yazayım dedim boşa gitmesin paracıklar.

bu arada turna.com u daha önce defalarda kullandım şuanda türkiye deki en ucuz ve en avantajlı bilet firması , her bilet alışımda hem en ucuza alıyorum hemde üstüne puan biriktiği için daha sonra bunları harcıyorum. 

Kredi kartında veya banka kartında biriken puanlar birebir olarak hesabına aktarılır. 1 TL'lik kredi kartı puanı 1 TL değerinde Turna puana dönüşür.

World, Bonus, Axess, Maximum, Paraf, Cardfinans programlarında yer alan tüm kartlarda biriken puanları hesabına aktarabilirsin.

Çevirdiğin puanların herhangi bir son kullanma tarihi yoktur. İstediğin zaman uçak bileti satın alırken kullanırsın. İster 1 gün sonra, ister 6 ay sonra, istersen 2 yıl sonra.

Turna hesabını tüm kartlarının puan kumbarası olarak kullanabilirsin. İstersen hesabına aile fertlerinin tamamının kredi kartlarında biriken puanları aktarabilirsin.

PanxeR tarafından 05/Ara/17 23:26 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

guzel konu tesekkurler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

kartın şifresini istemeyi unutmuşlar

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

kartın şifresini istemeyi unutmuşlar

agzımdan aldın :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

aldığı bilgiler yeterli zaten, şifreye gerek yok :)

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Kredi kartımdaki puanlar neden siliniyor anlayamadım ben?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darcconner
    darcconner's avatar
    Erkek

Üyeliğim çömez statüsünde olduğundan dolayı yeni konu açamıyorum. Buradan yazıyım dedim. 

40 TL uçak bileti indirim kodum var. İndirim kodu, 15 Aralık 2017 saat 23.59'a kadar https://www.biletall.com sitesinden satın alınacak uçak biletlerinde kullanılabilir. Kullacak olan varsa PM atması yeterli. Kullanmayacak olan kişi lütfen yazmasın boşa gitmesin kod. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    darcconner bunu yazdı

Üyeliğim çömez statüsünde olduğundan dolayı yeni konu açamıyorum. Buradan yazıyım dedim. 

40 TL uçak bileti indirim kodum var. İndirim kodu, 15 Aralık 2017 saat 23.59'a kadar https://www.biletall.com sitesinden satın alınacak uçak biletlerinde kullanılabilir. Kullacak olan varsa PM atması yeterli. Kullanmayacak olan kişi lütfen yazmasın boşa gitmesin kod. 

helal hocam..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darcconner
    darcconner's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    darcconner bunu yazdı

helal hocam..

Sağolun hocam

Kod verilmiştir. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Robinson bu mesajı gördüyse çok pis can yakacak. Hazır olun caps geliyor pis fakirler :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 4429 Toplam Mesaj: 23
uçak para güç kart puan