folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Yillik 1 Usd Ye Vpn Satin Alin

Yillik 1 Usd Ye Vpn Satin Alin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Merhaba muritler murideler ve disardan gelen yancilar. 

Ukraynada malumunuz butun rus sitelerine engelleme yapildiktan sonra yandex ve mail.ru sistemlerini kullanamamaktaydik. Taki mail.ru ya actigim yardim ticketinda durumun cozumunu anlatan bi yaziyla karsilasana kadar. Adamlar 1 usd gibi sembolik bir rakama 1 yil 1gbit portlu vpn hizmeti vermeye baslamislar. Naptim hemen aldim tabiki ve 3 cihazi tek profille bagladim calistirdim sorunsuz kullaniliyor. Simdi dedim tek basina olmaz muridler ve muridelerde faydalansinlar bundan hemen. O sebepten linki paylasiyorum yapmaniz gereken sag ust taraftan kayit olmak odemeyi yapmak ve kullanmaya hemen baslamak. Merak edilen sorulara cevap verebilirim simdiden iyi kullanimlar.

https://sproot.ru/

Android ve iphone icin uygulamalari mevcut ayrica aistem openvpn i de desteklemektedir. Turkcell hack ot bok deneyenler bununla testlerini yapabilir.

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Kiril alfabesinden nefret ediyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Çizik. Lokasyon Rusya mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tskler

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

agir kaliyor biraz.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

https://mobile.donanimhaber.com/windscribe-vpn-1-yil-bedava-50gb-ay--126715401

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Kusura kalmayin. Yeni kalktim :) simdi hacilar 10 farkli lokasyon var. Limitsiz. Hiz sorunu hic gormedim downloadlarda vs vpn calistigi belli olmuyor

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Kusura kalmayin. Yeni kalktim :) simdi hacilar 10 farkli lokasyon var. Limitsiz. Hiz sorunu hic gormedim downloadlarda vs vpn calistigi belli olmuyor

Sayfayı açtım bakıyorum... :) Nasıl bir yol izliycez alabilmek için.. Hiç birşey anlamıyorum.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Sayfayı açtım bakıyorum... :) Nasıl bir yol izliycez alabilmek için.. Hiç birşey anlamıyorum.. 

yandex. mail ile uye ol. ordan sayfaya girince 1 dolarlik telofon odeme secenegi var. ben onla aldim. 4 tl sms onayi i ile. yandex Browser ile  turkceye cevirtirsen kolay .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Bilgiler hep BND ye, CIA e mi gidecek. Biraz da FSB faydalansın değil mi ...

Hayırlısı...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Linki açtıktan sonra sağ üstteki mavi butona ( Регистрация ) bas oradan adımları takip et.

next next next install