folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yine Bir Motorsiklet Olayı Yine Ben...

Yine Bir Motorsiklet Olayı Yine Ben...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

http://www.faziletturizm.com/umre.asp

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

geçmiş olsun. nedir senin bu motordan çektiğin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

hocam 200 lira bile çok. 5 kilonun tamamı antep fıstığı olsa bile 150 lira eder. satıcı maliyetinden hesaplamıyo, geçirme derdinde. (antep fıstığının kilosu kabuklu kavrulmuş tuzlu 30-33 lira arasında)

başlığıda böyle yazmasaydın kesin yazacaktım yine swordfish yine motor olayı diye:)

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

http://inciswf.com/satgitsin.swf +18      Aklıma direk bu sahne geldi :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Hoca sen motorla birlikte  bi kursun doktur nedir cektgn boyle :) 

O degl  bu basina gelen motor olaylari yuzunden ben motor almaktan motor sevdasndan vazgecicem bi gun :) 

Bu arada gecmis olsun allah baska k

aza vermesn  

Nev-i Şahsına Münhasır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

benim anlamadığım böyle bi durumda senin motora çarpan ibnenin o çerezlerin parasını ödemesi gerekmiyomu_? senin ne suçun var da 200 tl veriyon.

aklıma şu olay geldi; adam hırsızı kovalıyo o sırada hırsız düşüp yaralanıyo kovalayandan davacı oluyo bide davayı kazanıyo amk

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

benim anlamadığım böyle bi durumda senin motora çarpan ibnenin o çerezlerin parasını ödemesi gerekmiyomu_? senin ne suçun var da 200 tl veriyon.

aklıma şu olay geldi; adam hırsızı kovalıyo o sırada hırsız düşüp yaralanıyo kovalayandan davacı oluyo bide davayı kazanıyo amk

Atladigin bi konu var en basta yazdim benim motora carpan ibne benim oz kardesim..sans iate adam gece kalkmis benim oturdugum kafeye gelmis hemde evden 30 km uzakta

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

bunun motora çarpan kardeşi farkedermi :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

Atladigin bi konu var en basta yazdim benim motora carpan ibne benim oz kardesim..sans iate adam gece kalkmis benim oturdugum kafeye gelmis hemde evden 30 km uzakta

pardon ya valla atlamışım o kısmı. kusura bakma ibne dedik :D

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

neyse dökülenleri doldurduk bi torbaya tarttık 5.2 kg adama 200 lira vereyim dedim kabul etmedi 500 lira istedi olay uzadı para mara yok dedim sana vermiyroum ne halt edersen et dedim...bastı gitti ama yine adamı bulup 200 lria vericem ben

İki laf var ikisinide sen söylüyorsun, hem ne edersen et para yok diyorsun, sonrada gidip vereceğim diyorsun, 200 verme alırsa 500 ver, alan elden veren el hayırlıdır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 5072 Toplam Mesaj: 47