Yine Zam Yine Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

ne kadar çabuk galayana gelen bir milletiz , bu konuyu açan arkadaş allah bilir evinde kaçak elektirik kullaniyordur !!!

neden niçin nasil oldugunuy bilmedigin bir olay hakkında nasil böyle bir karalama kampanyasi yapar ve açarsin.

bilmiyorsan ögren kardeşim cahillik ayip degil

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    İMZAM :)

İMZASI :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    sivil_padisah bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:
    İMZAM :)

İMZASI :)

imzalar:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:

ne kadar çabuk galayana gelen bir milletiz , bu konuyu açan arkadaş allah bilir evinde kaçak elektirik kullaniyordur !!!

neden niçin nasil oldugunuy bilmedigin bir olay hakkında nasil böyle bir karalama kampanyasi yapar ve açarsin.

Sen kimsin ki bana kaçak eLektrik kuLLanıyor diyorsun?

Allah var yeminederim daha bugün saat 16'da 65 ytL eLektrik faturası ödedim Bide bana diyosun biLmediğin bi oLay hakkında nasıL böyLe konuşursun diye AsıL sen biLip biLmeden konuşuyosun..Hem cahiL demişsin bana Benim cahiL oLmadığımı Bu zamana kadar yaptığım yorumLardan anLarsın asıL cahiL sen ve senin gibiLerdir.. KaranLık ampuLün aLtında aydın geçinmeye çaLışan insanLar..Ama gün geLecek devran dönecek ne tür bir yanLışın içinde oLduğunuzu hepiniz anLayacaksınız ama ozamanda çok geç oLacak..!

Son oLarak Eğer bu konuya Provakeye geLdiysen Adam gibi mantıkLı şeyLer söyLe ona göre cevap vereLim ama direk hakaretLe oLaya giriceksen konuyu hiç görmemiş oL!!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:

hoca senin yaptığın düpe düz terbiyesizlik,nerde durcağını bil,söliceğin lafı 2 kere düşün öle söle.herkes kafasından  bişeyler uyduruyo,neye dayanarak sölüon adamın kaçak elektrik kullandığını.ben revengex i kendimi bildiğimden beri tanırım.insanlara b*k atmak çok kolay dimi.dikkat ette attığın b*k un içinde boğulma

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ekonomi çok iyiye gidiyo ya ondandır :S

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek
    daha ooo çok zam olur key ödediler onun açığını kapatmak için biraz daha zam gelir

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    onur35 bunu yazdı:
    mehmetcan bunu yazdı:

hoca senin yaptığın düpe düz terbiyesizlik,nerde durcağını bil,söliceğin lafı 2 kere düşün öle söle.herkes kafasından  bişeyler uyduruyo,neye dayanarak sölüon adamın kaçak elektrik kullandığını.ben revengex i kendimi bildiğimden beri tanırım.insanlara b*k atmak çok kolay dimi.dikkat ette attığın b*k un içinde boğulma
    Seninle tartişmayacagim seninle degil bu sitedeki hiç kimseyle tartişmayacagim siyasi bir grup olmus gibi oluruz bu konuyu uzatirsam.

ben kullaniyor evet eminim demedim. benim attigim çamur da , konuyu açan arkadaşin ki hamur mu kardeşim.. ben görüşümü söyledim sizler de eleştiriye açik olun ki hoş görülü oldugunuzu bileyim hoş görüden ziyade izmirli oldugun belli olsun nerede senin batılı avrupqayi görüşlerin ?

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:
    onur35 bunu yazdı:

mehmetcan bunu yazdı:

Seninle tartişmayacagim seninle degil bu sitedeki hiç kimseyle tartişmayacagim siyasi bir grup olmus gibi oluruz bu konuyu uzatirsam.

ben kullaniyor evet eminim demedim. benim attigim çamur da , konuyu açan arkadaşin ki hamur mu kardeşim.. ben görüşümü söyledim sizler de eleştiriye açik olun ki hoş görülü oldugunuzu bileyim hoş görüden ziyade izmirli oldugun belli olsun nerede senin batılı avrupqayi görüşlerin ?

BizLer eLeştiriye açık hakarete kapaLıyız Bkz:"CahiL"

Sen şimdi bana cahiL diceksin bende sana hoşgörümü göstericem hoca (:
    Buarada İzmirLi oLduğumuzu Sana saymamamızdan anLamış oLman Lazımdı hakaret etmene karşı Madem iL iL ayırabiLiosun o yetenek var :|

Hee Yok Ben bu dedikLerinden anLamadım Benim diLimde KonuşaLım hakaret edeLim birbirimize diyorsan sayışırız HertürLü (;

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Elektriğe yüzde 22 zamdan sonra doğalgaza da yüzde 16 zam.Oh anasını oh!Hakkımızda hayırlısı....

Pragmatism&Realism
Toplam Hit: 4494 Toplam Mesaj: 43