folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Yırtılmış Şarj Kablolarını 1 Liraya Sağlam Hale Getirmek

Yırtılmış Şarj Kablolarını 1 Liraya Sağlam Hale Getirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ySRy018cUIg

Özellikle iPhone kullanıcılarının kabusudur kablonun dandik olması. Çakma kablo alsanız bu seferde iOS'a güncelleme gelir, iPhone kablonun çakma olduğunu anlar "desteklenmeyen aksesuar" hatası verir vs vs.

Makaron denen zımbırtının tanesi 1 lira. Uygulamak içinde atom mühendisi olmaya gerek yok. Kabloya geçiriyorsunuz sonra çakmakla hafiften gezdiriyorsunuz videodaki gibi kablonun şeklini alıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Bunu kullanmak için kablonun sıyrılmasına gerek yok bence, sağlamlaştırmak için bile kullanılır. Ayrıca bu Apple'ın şarj kabloları neden diğer şarj kablolarından daha kolay deforme oluyor? 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tahminim sözde çevreciyiz özde maliyeti düşürmek adına geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. iPhone kabloları birde üstüne işenmiş gibi sararıyor. Şimdi beyaz renk ondan diyecekler için belirteyim evde Samsung Note 4 kutusundan çıkan orjinal Samsung kablosu var senelerdir bembeyaz. Kabloda hiç bir patlama, çatlama, yırtılma vs yok. Bu kablo işini en güzel Nokia yapıyordu. Kutudan çıkan kabloyla araba çekseniz bile bir şey olmuyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

insan gibi çekerseniz  kabloyu hiç bişey olmaz. kablodan değil de dibindeki sert plastik kısımdan tutup çekiceksin, bide dibini çok bükmeyeceksin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

aslında makaron tehlikeli 

o kablo içerde döner durur anlamazzsınız bile  

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

insan gibi çekerseniz  kabloyu hiç bişey olmaz. kablodan değil de dibindeki sert plastik kısımdan tutup çekiceksin, bide dibini çok bükmeyeceksin.

2 kablo kullandım birini acemice diğerini dediğin gibi sert yerinden tuttum sonuç hüsran... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

zamanla yine alt taraftan deforme oluyor.. kısa süreliğine bir çözüm

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    yanak bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

2 kablo kullandım birini acemice diğerini dediğin gibi sert yerinden tuttum sonuç hüsran... 

telefona takılıyken soketin üstüne düşürdüğüm ya da bi yerlere sıkıştırdığım dışında hiç kablom bozulmadı :P 

ama reflex olarak düzgün davranıyorum kablolara. atıyorum telefonu masanın en kenarına koyup kabloyu takınca kablo aşağı doğru eğiliyo baya, sokete yük te biniyo. 5 cm ileri itsen çok daha sağlıklı oluyo vs.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

daha fazla satmak için öyle yapıyorlar

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

daha ucuzu bitmiş tükenmez kalemlerin yaylarını sarın etrafına, biraz uğraştırıcı ama daş gibi oluyorlar. 

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Mkyb nin dediği gibi Bembeyaz kablo işenmiş gibi oluyor bu kadar adi olamaz millete takla attırıyorlar sonra böyle icatlarla nerede eski kabloların sağlamlığı. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1420 Toplam Mesaj: 12
kablo