folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yok Artık Bu Kadarda Olmaz-Olmaması Gerek

Yok Artık Bu Kadarda Olmaz-Olmaması Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek
    dreampark87 bunu yazdı:
    -----------------------------
    GrN bunu yazdı:

Khaine bunu yazdı:

pessimist bunu yazdı:
    adam ruh hastası zaten.. orospuluk yapıyor diye tecavüz edilir mi? bu şekilde bi ceza nerde görülmüş.. herifin ne düşündüğünü tartışamayız çünkü mantık boyutları dışında..

hacı orospuluk yapmıyo kız :D anlatamıyom heralde...  

khaine   ben seni çok net anladım aga.

ama şu şekilde de düşün.sen içki yolunda ilerliyosun.baban sana bira vererek seni bu yoldan çevirmeye çalışıyo :S

o kadın zaten cinsel ilişkiye girmiş.nasıl birşey olduğunu biliyo.orosbuluğun temel kurallarından birini biliyo yani

aynı duyguları tattırarak nasıl çevirebilirsin.

yani örneklendirme olarak .. sen bira'nın tadını zaten biliyosun ve içmişsin.baban sana bira verdiğinde içki içmekten vazgeçermisin?

sen tek yönlü düşünmemeye çalışmışsın ama bunu yapayım derken, çok yanlış düşünmüşsün.

bu olayın tek taraflı düşünülcek yanı neresi söylermisiniz çok merak ettim de...

kız tarafı ve baba tarafı

olay iki kişi arasında cereyan ettiği için olay hakkında yorum yapmak için her iki açıdan da bakmak gerekir..;)bakmak gerekir ama söylediğim gibi babanın yaptığı hareketi tasvip etmiyorum.hatta o babanın ben a... ('a' ile başlayan tüm küfürler )

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

GrN bunu yazdı:
    aga babam bana sabaha kadar içki içirse,kusar yine içerim.kusarım bir kez daha içerim.:D
    en boktan yüzünü göstermek demek istemişsin ama bir insanın kızına karşı siki kalkıyosa eğer o haysiyetsizdir zaten.
    sen demişsin ya postun birinde ,ben olsam vururdum diye.işte aga senin düşüncen doğru düşünce ;) adamın düşüncesi yanlış diyebiliyorum, çünkü bi insan kızına karşı bu kadar ahlaksız olamaz.
    sence kızın orospu olmasını önlemek için bu şerefsizlik yapılırmı ? insan kızını kurtarmak için kendini bu kadar düşebilirmi ?
    yook yoook abi vallaha billaha bu kadar olmaz :D

hacı alkolün en boktan tarafı kusmak mı zannediyon?

ben herifin yaptığı tek doğru, çok iyi yapmış falan demiyom..

burda herife kötü birşey yaptığı sanılarak küfredilmesi, laf atılmasının yanlış olduğunu söylüyorum, oysa herif gayet iyi niyetli olabilir...  

ki bir baba kıznı kurtarmak için herşeyi göze almalı bence :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

Khaine bunu yazdı:

GrN bunu yazdı:
    aga babam bana sabaha kadar içki içirse,kusar yine içerim.kusarım bir kez daha içerim.:D
    en boktan yüzünü göstermek demek istemişsin ama bir insanın kızına karşı siki kalkıyosa eğer o haysiyetsizdir zaten.
    sen demişsin ya postun birinde ,ben olsam vururdum diye.işte aga senin düşüncen doğru düşünce ;) adamın düşüncesi yanlış diyebiliyorum, çünkü bi insan kızına karşı bu kadar ahlaksız olamaz.
    sence kızın orospu olmasını önlemek için bu şerefsizlik yapılırmı ? insan kızını kurtarmak için kendini bu kadar düşebilirmi ?
    yook yoook abi vallaha billaha bu kadar olmaz :D

hacı alkolün en boktan tarafı kusmak mı zannediyon?

ben herifin yaptığı tek doğru, çok iyi yapmış falan demiyom..

burda herife kötü birşey yaptığı sanılarak küfredilmesi, laf atılmasının yanlış olduğunu söylüyorum, oysa herif gayet iyi niyetli olabilir...  

ki bir baba kıznı kurtarmak için herşeyi göze almalı bence :) 

:D tamam birader ben seni gayet iyi anlıyorum.düşünce tarzın aslında güzel ve olması gerekende bu zaten ama bu konuda bu şekilde düşünülmez bence ;)

buda benim düşüncem :)

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    Khaine bunu yazdı:

şöyleki: şimdi bunun kızı boşandı dolayısıyla orospu olabilitesi yüksek... "sen kesin orospu olursun" dedi ve orospu olmaması için gerekeni yaptı: orospuluğun nasıl bişi olduğunu göstermek! ki bence çok etkili bi yöntem sözle vazgeçiremeyince en güzeli göstererek anlatmaktır! bende baba olsam aynı yolu izlerdim, başka türlü nasıl vazgeçirebilirsinizki kızınızı orospuluktan?

kızın orospu olduğunda milletin yüzüne bakamıyacağın gibi kızını siktiğindede milletin yüzüne bakamazsın.Boş boş konuşmayalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    khani o nası bi mantık nası bi düşünce sistemi lan kızın orospu olmayacağı varsa bile bana kayan kaymış diyip gider yoluna belli li adamın sorunları var ya arkdaş nası bi miğde zaten diyen demiş yani evladın a.q daha bebeyken kucağına alıp saviyosun kulağına adını fısıldıyosun lan ben kendimi sapık sanıyodum haksızlık ediyomuşum a.q
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    dünya ne hale geldi anasını satim kıyamet yakındır bu ne ya ahlakszlık diz boyu
    yakın hoca yakın

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zümsük demiş ki ;

Dinsizi, dinslisi, devlet görevlisi, işçisi ...Abi bu kadarda olmaz ya..Nereye gidiyoruz nedir 20 sene sonra halimiz kestiremiyorum.Tam bi ortadoğu ülkesi olmaya doğru gidiyoruz.Atın kafanızdaki avrupa birliği hayalini çıkın sokaklara bakın 20 sene sonra ne oalcağımız bile belli değil.

-------------------------------------

zümsüzk bir konu açıyorsun , Türkiyede olmuş , rezalet bir konu , Türk olarak yüzümüzün kızarması gerekn bir olay , onu bile ortadoğuya bağlıyorsun. Avrupa Birliği hayalinizi kafanızdan çıkartın demişsin , tam tersine malesef bu konualrda gittikçe avrupalılaşıyoruz.

İstersen aile içi ilişkileri , babaların kızlarına tecavüz etme konularını bir araştır bakalım en çok hangi ülkelerde oluyor.

Khaine  de konunun başında saçmalamış , sözünü geriyede alamıyor , çevir kazı yanmasın diye uğraşıyor.O yüzden artık khaine yüklenmeyin  '' bende baba olsam aynı yolu izlerdim, başka türlü nasıl vazgeçirebilirsinizki kızınızı orospuluktan? '' diyen birisine laf anlatamazsınız.

İnşalalh başına böyle bir olay gelmezde , saçmaladığı şeyi yapmaz.Yoksa boşanan kızına , ailesi dağılan kızına 2. darbeyi vurmuş olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

khaine'ye toplumda çok marjinalsin denilir ...

sonra cem yılmaz'ın marjinaller için söylediği espiri akla gelir :B

konu ztn rezalet Allah ıslah etsin ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunus_89
    yunus_89's avatar
    Erkek

Khaine bunu yazdı:

iyide şimdi ortalıkta bir yanlış anlama söz konusu olabilir

babanın niyeti çok saf olabilir

şöyleki: şimdi bunun kızı boşandı dolayısıyla orospu olabilitesi yüksek... "sen kesin orospu olursun" dedi ve orospu olmaması için gerekeni yaptı: orospuluğun nasıl bişi olduğunu göstermek! ki bence çok etkili bi yöntem sözle vazgeçiremeyince en güzeli göstererek anlatmaktır! bende baba olsam aynı yolu izlerdim, başka türlü nasıl vazgeçirebilirsinizki kızınızı orospuluktan?

Affedersin ama şimdi senin ilerleyen zamanlarda i.ne olma ihtimalin yok mu?Ne yapacaz şimdi.Böyle durumlara çok normalmiş gibi tepki vermemek lazım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

bu tarz şeylerin avrupa'da yaygın olduğunu söyleyen işkembeden atıyordur.Avrupa'da ve amerika'da 60'larda başlayan hippie kültürüyle beraber ortaya çıkan cinsel devrim furyası insanların cinsel açıdan tabuları yıkmasına vesile olmuştur.Fakat bu tabu değildir.Bu başlı başına cehalet örneğidir,Picca vakası,özürlü,bebek,koyun,keçi,ineklere tecavüz gibi vs..Avrupa bizden çok mu iyi hayır.Orada da eş değiştirme,babanın izniyle bekaret bozma vs..gibi durumlar söz konusu.Fakat bunlar karşılıklı anlaşma sonucunda oluyor.Konya'dan çıkmasıda pek ironikmiş.Her ne kadar aksini iddia ederseniz de bunun dinle,diyanetle yaşanılan coğrafya,kültür,yetişme,yaşama tarzı vs.. ile alakası vardır.Konya ülkemizin en bağnaz şehirlerinden biridir.Yamulmuyorsam 13 yaşlarında ki bir kıza 30,40 esnafın tecavüz etmesi olayıda ordan çıkmıştı.C,nsel anlamda işlediğimiz her iğrenç suçu avrupa ve amerika kültürüyle mukayese edip veba gibi ordan bulaştığımızı kimse söylemesin.Pislikler tam içimizde.

Edit : Khaine gibi saçmalayan müridlere cvp vermek bile boşa zaman kaybıdır.

Toplam Hit: 10641 Toplam Mesaj: 79