folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yok Mu Şöyle Temiz Lezzetli Kuzu Kokoreç Satan?

Yok Mu Şöyle Temiz Lezzetli Kuzu Kokoreç Satan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Pişmiş şiş halinde kokoreç satan yer arıyorum ama fiyatlara bakıyorum dışarıda yemekle burdan almak arasında hiç bir fark yok. Var mı sizin bildiğiniz ettiğiniz kargoyla gönderebilecek yerler?

xylgn_ tarafından 17/Tem/19 11:07 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

kargoyla gelene kadar mumdar olur.. bulundugun yerde mezbaya git versinler sar kuyruk yagi uykuluk versinler pisir ye :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Ben etbaliktan alıyorum kocaman piairiylrum tıka basa yiyorum kalanları kavanoz koyup dolaba koyuyorum canım istedikçe tavada kızartiyorum. Dipnot. Millete neden dağıtmiyorsun diyenlere dağıttım çöpe atmışlar o yüzden artık kendime Müslümanım. Bir tanesi etbaliktan 80₺ alıyorum ben çiğ olan 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

İzmirdeysen bi numara atayım sana git al. Ben dana seviyorum daha ağır oluyor öyle hoşuma gidiyor şişle beraber adam hazır sarılı veriyor temiz. Kendin pişir zor bişey değil.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Ben etbaliktan alıyorum kocaman piairiylrum tıka basa yiyorum kalanları kavanoz koyup dolaba koyuyorum canım istedikçe tavada kızartiyorum. Dipnot. Millete neden dağıtmiyorsun diyenlere dağıttım çöpe atmışlar o yüzden artık kendime Müslümanım. Bir tanesi etbaliktan 80₺ alıyorum ben çiğ olan 

nasıl yani et balıkta kokoreç mi var :S 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Migrostan bulursun ama pisirmesini sen yapiyosun sanirim

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Ne istersen var. Perakende satışları da var. Mesala kurbanını var , sana kesip veriyorlar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Evet var ben hep oradan alıyorum :) adam beni görünce hemen hazırlıyor artık alışmış :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

istanbul beylikdüzü atrium çarşısının karşısında şampiyon kokoreç var 

ben oranın kokoyu çok beğeniyorum sanırım hazır donmuş kokoyu pişirip veriyorlar çünkü şişte pişen et görmedim 

velhasıl kelam eti içindeki baharatı vs si çok iyi 

izmirde 6 sene koko diye yağ yedikten sonra gerçi nerde koko yesen güzel geliyor aq

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    MuhammeT bunu yazdı

Migrostan bulursun ama pisirmesini sen yapiyosun sanirim

migrostaki güzel tavsiye ederim ama 2 sene önce 10 liraydı. sonra baktı millet beğendi alıyorlar 14.90 yaptılar sonra 19.90 yaptılar şimdi 200 gram kokoreç 24.90 lira. bu ne amk. dışarı da yesem de o fiyat zaten ne amelilik yapacam.

ben pişmiş bütün kokoreç arıyorum. buzluğa koyup canım istedikçe pişiricem. bir bütün kokoreç 4-5 ay filan gidiyor baya bereketli oluyor. 1-2 yere baktım adam ekmek arası parasına veriyor. o zaman da benim işim gelmiyor madem öyle istediğim zaman gelir yerim ne diye senden bütün kokoreç alacam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ha şöyle ya işte aradığım konu

İzmir'de bir kaç iyi Kokereç yapan yer var lakin her seferinde aynı kaliteyi sunamıyorlar

bazı yarım ekmekler tam kıvamında şahane olurken bazısı aşırı yağlı bazısı da tatsız tutsuz bir şey oluyor...Fiyatta 17-20 TL pahalı,hevesle bir ısırık alıyorsun kötüyse moralmen çöküyorsun :(

Midesinden rahatsız olanlar için faydalı tabii acısız yemek suretiyle

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 2085 Toplam Mesaj: 22
kokoreç