folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Yoksa Siz Hala İnsanoğlunun Aya Çıktığınımı Sanıyorsunuz :)

Yoksa Siz Hala İnsanoğlunun Aya Çıktığınımı Sanıyorsunuz :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Evet yoksa hala böyle olduğunumu sanıyorsunuz :)

Hala Neil Armstrong’un 1969'da Benim için kücük, insanlık için büyük bir adım diyerek aya ayak bastığını söyledikleri ilkokul kitaplarındaki gibi teknolojiye bak arkadaş adamlar 69 da aya gitmişler geyikleriylemi avutuluyorsunuz :)

Fox tv tarafından yapılan, Hem nasadan konuşmacıların, hem fotoğraf, fizik uzmanlarının konuşmalarının yer aldığı bu belgeseli izlediğinizde, Herifler bizi ayak üstü senelerdir keklemiş diyeceksiniz...

Bir kac soru,

Bir tek ayın ışık kaynağı olduğu yerde Uzay mekiğinin arka tarafı nasıl görünüyor?

Mekiğin ay yüzeyine indiğinde, neden motorların yarattığı toz bulutu yok?

Mekik yüzeye inerken, Armstrong konuşuyorya, bu arada 150 dblik motor sesi nerde?

Atmosferi geçtikten sonraki insanı öldürecek maximum radyasyondan 1000 kat daha büyük olan uzay radyasyonundan nasıl korundular :)

Farklı zamanlarda çekilmiş fotograflardaki arka planlar neden aynı?

Madem atmosfer yok, Bayrak nasıl dalgalanıyor?

vs.vs.vs.vs. Bunların çok daha fazlasını bu belgeselde konu olarak işlemişler...

http://rapidshare.com/files/90865996/Conspiracy_theory_-_Did_we_Land_On_The_Moon.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/90854906/Conspiracy_theory_-_Did_we_Land_On_The_Moon.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/90856710/Conspiracy_theory_-_Did_we_Land_On_The_Moon.part3.rar

Şifresi : tahribat.com

Not: Video İngilizce sesli, türkce sorunsuz altyazılıdır...

Mutlaka ama Mutlaka izleyin...

215 mb

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Üstat Ellerin dert Görmesin Tamda aradığım şeydi Sanırım Uyutulduk banada öyle gelmeye başladı. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Enteresan :) Demekki Millet gitti aya biz kaldık yaya sözü de tarihe karısıyo :) herkes yaya :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    hatta amerikanın bunu uzay teknolojisinde rusyadan geri kalmadığını göstermemek için yaptığını duymuştum. o zamanlar rusya öde geçmişti sanırsam. amrekada aya gitme olayını çıkararak liderliği ele geçridi(!)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

bunu duymuştum fakat belgeseli oldğnu yeni gördüm. ayrıca sorularda çok mantıklı. amerika gine yaptı i*neliğini.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    hangi dilde yahut altyazı fln var mı?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

Yukardaki resme bakın, sizce normal mi? bir daha bakın, özellikle gölgelere dikkat edin. Aynı yönde olmadıkların farkedeceksiniz.Oysa güneş gibi çok uzak bir ışık kaynağından böyle bir etki olmamalı. acaba kurulan setteki ışık kaynağını yeterince uzağa alamamış olabilirler mi? 

-alıntıdır-

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    foxtv diyor türkçedir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    foxtv diyor türkçedir
    -----------------------------
    O zaman garanti ingilizcedir. Sadece türkiye de mi fox tv var dicem de derkene aklıma geldi. Prison break dün akşam yayınlandı di mi?

Abovv indirmem lazım :D

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

neili tanırım iyi çocuktur yapmaz öyle yalan şeyler :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    indircem ben mesaja geri dönmek için yazı yazıyorum..

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
Toplam Hit: 9759 Toplam Mesaj: 55