folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yorumun Önemli Değil, Fikrini Beyan Et Yeter...

Yorumun Önemli Değil, Fikrini Beyan Et Yeter...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

Asi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sanırım kimsenin onaylamadığı bir ilişki var ve bitirmek istemiyorsun nasıl mutlu ve huzurlu olacaksan onu yaşa ama  kimsenin seni yıpratmasına izin verme

Sana Gelin'ce Yanıldın....

Duygular başkasına Ait idi. ( Yaşanılan, Okuduğunuz Duygular ) Bense Empati Gücümü Biraz Aşıp , O kişi oldum & Ortaya Böyle Bir Durum çıktı...

Tanımıyorsun, Haklısın, Cüretkarsın,fikircisin,Üretkensin, Ama: Tanımsızsın....

Bir ara; derdini,sıkıntını yaşadığın herhangi bir olayı anlat; Sen olayım...

Yazayım senin içindeki ifade edemediklerini...

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bırak kendini hayata kaybol anlamlı anlamsızlıklar içine

düşünme kim? ne? ne zaman? soru sorma nefretini aşıkını yaşa... 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Hocam bir mürit olarak şu huyuna bir son vermeni istiyorum mesajın olan hangi topiğe baksam herkes için ayrı ayrı cevaplar yazıyorsun ard arda editle hepsini bi arada kullan neden dersen insanın göz zevkini bozuyor , çirkin bir görüntü oluşturuyor forumda...

ayrıca yorum ve fikir tanımların sana ait,yani kendin tanımlamışsın velhasılı biz senın neyi nasıl tanımladığını bilemicemiz için böyle olmamalı yani mesela benim ve inanıyorum ki bir çokta insan için yorum = fikir ... Neysee bu değil zaten meselede değinmeden edemedeim işte :)

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    Hocam bir mürit olarak şu huyuna bir son vermeni istiyorum mesajın olan hangi topiğe baksam herkes için ayrı ayrı cevaplar yazıyorsun ard arda editle hepsini bi arada kullan neden dersen insanın göz zevkini bozuyor , çirkin bir görüntü oluşturuyor forumda...

ayrıca yorum ve fikir tanımların sana ait,yani kendin tanımlamışsın velhasılı biz senın neyi nasıl tanımladığını bilemicemiz için böyle olmamalı yani mesela benim ve inanıyorum ki bir çokta insan için yorum = fikir ... Neysee bu değil zaten meselede değinmeden edemedeim işte :)

Damam:)

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
Toplam Hit: 2606 Toplam Mesaj: 25