folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Youtube Türkiye"Yi Ciddiye Almıyor.

Youtube Türkiye"Yi Ciddiye Almıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    Telekomünikasyon Kurumu İkinci Başkanı Galip Zerey, kapatmalarla gündeme gelen video paylaşım sitesi Youtube'un Türkiye'yi ciddiye almadığını söyledi.

Zerey, sitedeki videolarla ilgili yaşanan sorunlarda Türkiye'de irtibata geçilebilecek bir yetkilinin olmadığını belirterek, "Youtube'un pek çok ülkede temsilcileri var. Ama Türkiye konusunda ağırdan alıyorlar. Bizi sadece siteyi kapattığımız zaman ciddiye alıyorlar" dedi.

GÜÇ GÖSTERİSİ

Özellikle Atatürk'e hakaret içeren videolar nedeniyle sık sık Türkiye'den erişimi engellenen Youtube son olarak geçtiğimiz hafta içerisinde bir kapatma ile daha karşı karşıya kaldı. Konuyla ilgili eleştirilerin odağı haline gelen Telekomünikasyon Kurumu adına açıklama yapan Zerey, şöyle konuştu:

"Biz uluslararası bir organizasyonuz, uluslararası bir web sayfasıyız. Sizin gücünüz bize yetmez' anlayışı var. Olay bir nevi güç gösterisine dönüşüyor. Biz de tabi bu durumda gücümüzü kapatarak gösteriyoruz. Koşa koşa geliyorlar. Kapattığınız andan itibaren çok ciddileşiyorlar. Açmak da çok zor. Kapatırken mahkeme kararı ile kapatıyorsunuz. Açarken de mahkeme kararı gerekiyor. Aslında yargı süreci bu konuda çok hızlı işliyor. Ama 3 gün kapalı olması, 4 gün kapalı olması bile büyük kayıp. Ben ilerde birbirimizi daha iyi anlayacağımıza ve daha ciddi duracaklarına inanıyorum. Çünkü bu kapatmalar çok ciddi zarar veriyor siteye. Büyük reklamlar alıyorlar ve bunu kaybediyorlar."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Valla Youtube Toplumsal Değerlere Aşşağılamalarda Bulunmasa iyi olur, Sanırım Kapatmadan da Daha ciddi boyutta Sorunlar ile Karşı karşıya kalabilir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

youtube hakli banane lan turkiye neymiş miklemiyorum girmesinler aq derse bizim yüzde 80nimiz zaten progrmala proxy giricez siteye 100de 20 kaybetcek ama olsun turkiyenin youtubeye muhtac oldunu gösterecek dünyada hertürlü buşh bilmem ne buna benzer adamlara ana avratdüzgüz kaymış türkler youtubede nezaman america kapadı youtubeyi youtubede varsa küfürlü bibok vardır nabalım görmicen geççen

Bozamaz Aramızı Yarasa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    nickimyok derdi "ben googleın yerinde olucam komple tr yi engellerdim googlesız internet internet değildir" diye :D harbiden kapasınlar şu ülkeden erişimide yararlanamayalım picasasından bloggerından google videosundan groupsundan youtubeundan adsenseından.... :D

bassinyourface
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

türk telekomun sidik yarıştırdığı adamlar internetin babaları. adamın umrunda diğildir bence türkiye engellemiş mi engellememişmi die adamın sonuçta bi hit kaygısı yok :) düşünn yani elinizde youtube gibi milyonlarca dolarlık bi site var yunanistan sizi engellio umrunuzda olurmu ? şahsen ben güler geçerim zaten o siteyi tam amacı ile kullanan bilişimciler interneti kapatmadığın sürece her türlü giricek siteye bu arada arkadaşın dediği doru google tüm serverlarından engellese bizi herhalde interneti kapatsak daha az stres oluruz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    Yutup kapalı kaldıgı surece turktelekom zarar eder bir cok kişi kotayı geçmez :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yutup kapalı kaldıgı surece turktelekom zarar eder bir cok kişi kotayı geçmez :)
    buda farklı bi bakış açısı :D doğru  söylüyon

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    türkiyeyi son zamanlarda avrupada yada dünyada kim ciddiye almışki youtube alsın

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

morportakal bunu yazdı:
    nickimyok derdi "ben googleın yerinde olucam komple tr yi engellerdim googlesız internet internet değildir" diye :D harbiden kapasınlar şu ülkeden erişimide yararlanamayalım picasasından bloggerından google videosundan groupsundan youtubeundan adsenseından.... :D

yok yaw adsense iyi :D kapamasınlar 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aslında adamın dediği doğru, ama bi yandanda mağduriyet. :| şerefsiz yutub sanki adamlar yapamaaz devlet liderlerini aşağılayan vidfeoların engellenmesini

hak etmiyor da değiller yani. aynı videoların bush versiyonunu koy kaç saniye duracak 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bir mal Atama küfredecek Sonra öteki malda o videoyu kaldırmayacak. Yine aynı mal Türkiyeyi takmayacak.

Youtube çokta çükümde yokluğunu hissetmiyorum bile 

Toplam Hit: 5568 Toplam Mesaj: 39