folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yumoş Bebek Battaniyeleri - Oeko-Tex Sertifikalı.

Yumoş Bebek Battaniyeleri - Oeko-Tex Sertifikalı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.instagram.com/fullmoonbabies_/

Arkadaşlar selam. Yakın bir bayan arkadaşım evde bebek battaniyeleri örüyor ve ınstagram üzerinden satışını yapıyor.

Bizde kullanıyoruz (4 ay önce baba oldum :)

Gerçekten kaliteli ve denemenizi tavsiye ederim. Yeni bebeği olan , olacak olan veya hediye olacak yeni bebeği olan birine hediye düşünen biri için çok güzel bir malzeme.

Bu battaniyeler elle parmak hareketleri ile örülüyor bir alet kullanılmıyor , mevcut stoktaki renkleri alabileceğiniz gibi istediğiniz rengi siparişte edebilirsiniz.  Tüm ürünlerde kargo ücretsiz kampanyası da var şu aralar.

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=FullmoonBabies&sid=blZwT0VSZHBJemdCQ1d6aDBfLTFfIF8g

PanxeR tarafından 19/Mar/21 12:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

hem tekrar görünsün 

hemde 

Oeko-Tex Sertifikalı nedir?

araştırdım ama tam olarak ne anlamadım

bu arkadaşın bu sertifikalı ürürnle ördüğü için mi böyle bir ifade kullanmak istedi.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

hem tekrar görünsün 

hemde 

bu arkadaşın bu sertifikalı ürürnle ördüğü için mi böyle bir ifade kullanmak istedi.

Bebek ve çocuk battaniyesi olarak geçiyor biz kullanıyoruz ve çok memnunuz kendi çektiğim fotolardan ekliyim

PanxeR tarafından 20/Mar/21 18:35 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

hem tekrar görünsün 

hem_de 

Oeko-Tex* Sertifikalı nedir?

sanki Örgü tipi'nin bir önemi varmış gibi duruyor.

Tex, Textil'den geliyor her'âlde. 

Soldaki ufaklık ne sempatik çıkmış ya. ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

hem tekrar görünsün 

hemde 

Oeko tex sertifikası üründe kullanılan kimyasal maddelerin ( boyar maddeler gibi) yasal/özel limitlere uyduğuna dair bir belge, eğer merdiven altı ve pazardan tekstil almıyorsanız zaten marka ürünlerin tamamın bulunuyor veya daha sıkı bir limitle korunuyor.

Tedarik edilen ipliği üreten firmada veya anlaşmış olduğu boyahanede vardır sertifikası.

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Cesnist bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

hem tekrar görünsün 

hemde 

Oeko tex sertifikası üründe kullanılan kimyasal maddelerin ( boyar maddeler gibi) yasal/özel limitlere uyduğuna dair bir belge, eğer merdiven altı ve pazardan tekstil almıyorsanız zaten marka ürünlerin tamamın bulunuyor veya daha sıkı bir limitle korunuyor.

Tedarik edilen ipliği üreten firmada veya anlaşmış olduğu boyahanede vardır sertifikası.

teşekkür ederim. bunu mobilya boyası için olanında araştırmıştım teksili bilmiyordum.

keşke her ürünlerimiz bu şekilde olsa.

@panxer allah anneli babalı büyütsün. bende niye battaniyeleri çocukla çekmemiş diyecektim

öyle yapsa daha şirin olur. yada oyuncak ( peluş ayıcık, oyuncak bebek araba )  koyuyorlar. arkadaşına diyebilirsin. 

ben yabancı olsam onun bebek ürünü olduğunu tahmin edemem. çocuğu çağrıştıracak hiç bir materyal kullanmamış.

hayırlı satışlar. 

bende battaniye örmüştüm. arkadaşın uygun satıyor hemde bu sertifikalı ipler muhtemelen daha pahalıdır.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Benimkine kaynanam ördü 4 aylık baba oldum bu arada :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

guzelmis biz de bebek bekliyoruz fiyati biraz uygun olsaydi alirdim ama ilerde elim bollasirsa msjim dursun burada siparis gecerim insallah

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Ulan tayfun bile baba olmuş helal olsun bizde daha tık yok Allah bağışlasın kanka maşallah @PanxeR 

-
Toplam Hit: 1058 Toplam Mesaj: 9
hediye bebek