folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yumurta Akı Tozu (Bodyciler Baksın)

Yumurta Akı Tozu (Bodyciler Baksın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

hocam yumurta akı tozuna gerek yok. bi arkadaş yazmış bıldırcın yumurtası diye o arkadaşa katılıyorum :D

ben 1lt süt içine 6 tane bıldırcın yumurtası ve biraz badem rendesi atıp shaker ile içe içe salona giderdim çok faydasını gördüm:)

bence toza falan gerek yok. ben salonu bıraktım ofiste dambıl var onlarla çalışıyorum :D

kariyerimi sonlandırdım freelance ofiste çalışıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

çiğ yumurta tüketme yanlış şeyler önermeyin.

LaNCeLoT tarafından 21/Oca/13 18:52 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Salona gitmeden/çalışmadan önce yemek/içmek iyi değil. Çalışırken kana ve enerjiye kaslarda ihtiyacınız var, sindirim sisteminde değil.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Salona gitmeden/çalışmadan önce yemek/içmek iyi değil. Çalışırken kana ve enerjiye kaslarda ihtiyacınız var, sindirim sisteminde değil.

Üstat haklı çıktın doğalını yemek daha iyi hem her seferinde 10 tl kargo parası vericem tadıda berbatmış normal yumurtadan bile iğreniyorum onu hiç yiyemem :D

Helyum : Pastorize harici şeyleri çiğ yemek biraz sakat

ReeX tarafından 21/Oca/13 18:54 tarihinde düzenlenmiştir

Gimme Some Tits
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

aç açmı gidelim kro :W

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Gittiğin saate göre ayarlarsın hocu. Protein tozunu falan da çalışma bittikten sonra içmelisin. Ben toz kullanmadım ama mesela sabah kahvaltısı yapıyordum, 1 saat sonra ara öğün, yaklaşık 1, 1-5 saat sonra salon, hemen ardından öğle yemeği. Büyük öğünleri egzersizden 3-4 saat önce, küçük öğünleri 2-3 saat önce, ara öğünleri 1 saat önce falan tüketmen gerekiyor.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Gittiğin saate göre ayarlarsın hocu. Protein tozunu falan da çalışma bittikten sonra içmelisin. Ben toz kullanmadım ama mesela sabah kahvaltısı yapıyordum, 1 saat sonra ara öğün, yaklaşık 1, 1-5 saat sonra salon, hemen ardından öğle yemeği. Büyük öğünleri egzersizden 3-4 saat önce, küçük öğünleri 2-3 saat önce, ara öğünleri 1 saat önce falan tüketmen gerekiyor.

bu protein tozunun ciddi bir sakıncası varmı mudur? bari bunada bi cevap ver :W

hep tırstıgımdan içmedim :W

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

helyum göreceli bir kavram yapay olan herşey pekte güvenilir değildir bence ama yediğimiz yemek yaptığımız kızartmada zararlı ona bakarsan anlatabildimmi ? Ha en güzeli en doğalıdır muhakkaki doğal olarakta bazı şeyleri yapman ya çok uzun zaman alıyor yada bütçeni sarsıyor benim tanıdığım bir eleman vardı yeni zellandada adam sadece balık yiyordu bildiğimiz o bölgeye ait "hamsi" gibi en ucuz balıktan adam hayvani derecede ölçüye sahipti ha tabi şu var gelişme süreci uzun sürdü adamın doğal olduğu için fakat bu konuyuda kafaya takar kafayı kırarsan balıkta kızartma yaparak yiyordu kızartmada zararlı yağ belli bir dereceyi geçtikten sonra kanserojen salınımlar yapıyor o bu şu vs.. vs.. diye uzar gider konu kişinin tercihine kalmış çokta paranoyak olmamalı :) .

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

En az 1.5 - 2 saat önceden yenmeli KrypT'ın dediği gibi.

Hem antremanınızı yaparken tıkanırsınız, mekik falan çekiyorsanız kusmada gelebilir :D Antremana girmeden kısa bir süre önce yediyseniz.

Ayrıca tıkabasa da yememek lazım.

Ben antremandan 2 saat önce 1 tabak makarna yiyorum okadar. :p

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Helyum bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

bu protein tozunun ciddi bir sakıncası varmı mudur? bari bunada bi cevap ver :W

hep tırstıgımdan içmedim :W

Olm protein tozu dediğin zımbırtı, eğer ne idüğü belirsiz bir markanın saçma sapan işlemlerden geçirilmiş ürünü değilse, bildiğin peynir altı suyundan proteinin izole edilmiş hali. Zararı falan yok. Fazla protein yağ da yapmaz, bununla ilgili yazı yazmıştım buraya daha önce. Eğer fazla su içmiyorsan ve abartı miktarda protein tozuna abanıyorsan böbreğe zarar verebilirsin ama hakkaten bilinçsiz tüketmek lazım bunun için. Yoksa protein tozunun başlı başına hiç bir zararı yok. Millet steroidin zararlarını bildiğinden vücut geliştirmek için alınan her takviyenin zararlı olduğunu sanıyor. 

Ha yok ben illa doğal kullanıcam banane diyorsan lor peyniri ye bol bol. Lor peyniri de peynir altı suyundan yapılıyor ve yüksek oranda protein ile az oranda yağ içeriyor.

Branxian hocam kusma falan bir nebezde, yediğin yemekten ishal olup salonda çalışmaya çalışmak dünyanın en MEGA işkencelerinden biri :D

krypt tarafından 21/Oca/13 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
Toplam Hit: 8250 Toplam Mesaj: 47