folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yunanistan 17. Adayı 'Da İşgal Etti. Türkiyenin Gıkı Çıkmıyor

Yunanistan 17. Adayı 'Da İşgal Etti. Türkiyenin Gıkı Çıkmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Edit

Mx0TBT tarafından 25/Mar/17 22:10 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Keci adası zaten yunanlıların değil mi. Bundan önce bizim miydi. daha önce Askerimiz varmıydı gerimi çekildi ?

http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/2313.pdf&main=http://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/2313.pdf

Merakının bir kısmını karşılar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Yeniçağ gazetesinin köşe yazarı Ahmet Takan haricinde köşesinde bu konuları işleyen bir gazeteci daha olmadı. Ahmet Takan'ın geçtiğimiz aylarda Yunanistan ve Adalar ile ilgili yazdığı yazıları okumanızı tavsiye ederim.

Allah Türktür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Tek ada icin olay cikarmaya gerek yok hepsini toplu alacaz zaten. 101 Atina plakasini gorecez İnsallah..............

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Tarih okursanız abdulhamid ile Tayyibin aynı karaktere sahip olduğunu görürsünüz. Sonra çıkar evladı osmanlar, adaları lozanda ismet kaybetti der. 

Hocam Abdulhamid Eline Kuranı alıp bakın ben halifeyim alın size Kuran getirdim mi dedi halka konuşmamı yaptı.!!!!!! Dini, kıçı kırık seçime alet ediyorlar. Sen tutmuşsun evladı osman diyorsun. Açıp bir kişiye kurandan bir harf öğrettin mi kendine de evladı osman diyorsun. 

https://www.youtube.com/watch?v=OlJqvNIN7mw bu adama hiç katılmam, güvenmem;

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

@yNsr

Hocam Özgür hocanın okuduğu bölüm hakkında yanılıyorsun. Ben mekatronik mühendisliği okuyorum. Ama çok yanlış bir tercih, şu anki aklım o zaman olsaydı ekonomi ve ya uluslar arası ilişkiler okurdum. Babadan kalma herhangi bir param yok o yüzden kendi şirketimi yönetip, lise yıllarında kurduğum hayalleri yapamayacağım. Türkiye de mühendislik yapanların hali ortada 3 - 5 kuruşa köpek gibi çalışıyorlar. Burada iyi olan mühendisler yurt dışına gidip beyin göçü yapıyor.

ride or die..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    badass bunu yazdı

Arkadaslar birakin adayi falan, tamam almislar sorun ancak bizim basimizda cok daha buyuk sorunlar var. 

Ulkede bir aded apple gibi teknoloji sirketi olsa kisibasina dusen ortalama gelir %26.2 artar.  

Bizim ulkemiz ancak boyle gelisir. Egitime, arastirmaya basariya onem vermeliyiz. 

Ülkemizin çomarı tuvalete sıçmayı bilmiyo sen gelmiş teknoloji şirketi lazım diyosun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

@yNsr

Hocam Özgür hocanın okuduğu bölüm hakkında yanılıyorsun. Ben mekatronik mühendisliği okuyorum. Ama çok yanlış bir tercih, şu anki aklım o zaman olsaydı ekonomi ve ya uluslar arası ilişkiler okurdum. Babadan kalma herhangi bir param yok o yüzden kendi şirketimi yönetip, lise yıllarında kurduğum hayalleri yapamayacağım. Türkiye de mühendislik yapanların hali ortada 3 - 5 kuruşa köpek gibi çalışıyorlar. Burada iyi olan mühendisler yurt dışına gidip beyin göçü yapıyor.

Gazetecilerin halini biliyormusun hocam? :)
    Keşke 3-5 kuruşa çalışabilselerde karınlarını doyurabilseler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

Yeniçağ gazetesinin köşe yazarı Ahmet Takan haricinde köşesinde bu konuları işleyen bir gazeteci daha olmadı. Ahmet Takan'ın geçtiğimiz aylarda Yunanistan ve Adalar ile ilgili yazdığı yazıları okumanızı tavsiye ederim.

http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/yilmaz-ozdil/sahipsiz-memleket-889668/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Bu nasıl bir iştir ben anlamıyoturm..
    İstanbuldaki Büyük adanın iki katı büyüklükteki Aydın ilimize bağlı Eşek Adasına Yunan Savunma Bakanı helikopterle gelip kuzu çeviriyor.
    Benim Hava kuvvetlerim deniz kuvvetlerim ne iş yapıyor ?
    Ada sözde bizim.. Ama adamlar bizden daha çok sahipmiş gibi tepe tepe kullanıyor..
    LİNK..

TR-SCOPJE tarafından 22/Nis/17 16:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
Toplam Hit: 9019 Toplam Mesaj: 52
türkiye kriz yunan piçi ada