Yurt İçi / Yutdışı En İyi Windows Hosting

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı
    GoldenBoy bunu yazdı

guzel.net.tr tek geçerim

aynen hocam 1 hafta ödemeyi unutuyorum donduruyorlar tekrar gidiyorum açarmısınız diyorum açıyorlar :) kendi dc gibi kullanıyorum en ufak silme vs yapmıyorlar su an odemedim dondurdular kafama göre takılıyorum sunucuları da hızlı bir problem olmadı ucuz hem de 

adamlar verdiği hız alan zararına. çok sağlamda hizmet veriyorlar. müşteriyi sallama takmama gibi birşey söz konusu dahi değil. 2 yıl oldu sorun yaşamadım hiçbir zaman. her sıkıntıda sms mail atmayı ihmal etmezler

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konuyu baltalamış olmayayım ama yeni konu da açmak istemedim. Bir firma ile anlaştım 200 dolayında benzer isimli domainleri var. aliveli.com/net/org/info/ws/ms bla bla bla bütün uzantılarını kapatmışlar. Neyse bu domainlere birbirinin klonu OC kuracağım bu bir kaç ay içerisinde. Günde 10-15 kurulum yapabilirim sanırım. 

Ancak bize Linux ve hızlı-güvenli host sağlayıcısı lazım. Sunucu kiralasak mı daha iyi olur bilemedim ya la

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hostgatorun windows hostingi de var sayfanın en altında sol tarafta menusu kucuk olarak mevcut ancak pahalı :)

ben mochahost da kullanıyorum kesinti hiç yaşamadım şimdiye kadar en ufak bir sıkıntıda anında yardımcı oluyorlar google translate yi bile kullansanız bi şekilde yardımınıza koşuyorlar...

business planını tavsiye ederim ilk sene için 65 dolar sonraki seneler 95 dolar ayrıca aldığınız süre boyunca domain hediye...

alan ve banwith sınırsız istediğiniz kadar mssql ve mysql alabiliyorsunuz bunlar için dosya boyut sınırı da yok.

ayrıca business planda istediğiniz kadar alan adı da barındırabiliyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam 300 mb lık bir ram kapasiteniz mevcut yalnız bu host başına mı yoksa barındırdığınız her alan adı için ayrı ayrı mı veriyorlar onu hatırlamıyorum

son olarak ben bi ara gözden cıkardığım bir web sitesinin ödemesini yapmamıştım adamlar 1 seneye yakın bir süre siteyi aktif olarak yayınlamaya devam ettiler...

hosting texas/usa lokasyonludur...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hacılar python hosting için tavsiye var mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı

hostgatorun windows hostingi de var sayfanın en altında sol tarafta menusu kucuk olarak mevcut ancak pahalı :)

ben mochahost da kullanıyorum kesinti hiç yaşamadım şimdiye kadar en ufak bir sıkıntıda anında yardımcı oluyorlar google translate yi bile kullansanız bi şekilde yardımınıza koşuyorlar...

business planını tavsiye ederim ilk sene için 65 dolar sonraki seneler 95 dolar ayrıca aldığınız süre boyunca domain hediye...

alan ve banwith sınırsız istediğiniz kadar mssql ve mysql alabiliyorsunuz bunlar için dosya boyut sınırı da yok.

ayrıca business planda istediğiniz kadar alan adı da barındırabiliyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam 300 mb lık bir ram kapasiteniz mevcut yalnız bu host başına mı yoksa barındırdığınız her alan adı için ayrı ayrı mı veriyorlar onu hatırlamıyorum

son olarak ben bi ara gözden cıkardığım bir web sitesinin ödemesini yapmamıştım adamlar 1 seneye yakın bir süre siteyi aktif olarak yayınlamaya devam ettiler...

hosting texas/usa lokasyonludur...

3 aylık mochahost aldım böyle bir yavaşlık olamaz illallah ettim simdi hostgatore geçt,m

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 1321 Toplam Mesaj: 16