folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışına Çıkarken Uğraştığımız Vize Saçmalığı

Yurtdışına Çıkarken Uğraştığımız Vize Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

heryer türkiye gibi geleni gideni almiyor adamlar ülkesine başka ülkeden insan istemiyor öyle bir ülkede doğmak isterdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

çözümü var

marmara ege akdeniz olarak türkiyeden bölünürsek avrupa birliğine girebiliriz

o zaman sıkıntımız kalmaz

diğerleride ne halleri varsa görsünler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

arstotzka'ya gidebilirsin. vizede çok problem çıkarmıyorlar bildiğim kadarıyla.. :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

edit: iki defa gitmiş

NoktaliVirgul tarafından 23/May/15 19:15 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Milletçe Kendi Ülkemizi İtin Götüne Sokmayı Çok Severiz. Şahsen Ben 7-8 Ülke Gezmiş Görmüş Biri Olarak Kendi Ülkemi Değil Mahallemin Çöpünü Değişmem Başka Yere. 

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

Milletçe Kendi Ülkemizi İtin Götüne Sokmayı Çok Severiz. Şahsen Ben 7-8 Ülke Gezmiş Görmüş Biri Olarak Kendi Ülkemi Değil Mahallemin Çöpünü Değişmem Başka Yere. 

:( #milletcealkisliyoruz

nurk tarafından 24/May/15 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Sosyal Devlet sıfır arkadaşlar bizde, rica ediyorum şaşırmayalım artık. Bu sikik mantalite ile bu kadar yönetilir. Ayrıca en milliyetçi adam da akıllıysa herhangi bir Avrupa havalimanında insanlardan sıyrılıp diğer kısmında pakistanlı hintli vs kara kuru insanlarla sıraya geçince bir özeleştiri yapar herhalde kendince. Ama yok bizm dallamalar haçlı birliği de haçlı birliği başka bi sikim bildiği yok. Geçen hafta Katardı sanırım bi zengin arap emirliğine schengen vizesini kaldırdılar, adamla elini kolunu sallaya sallaya geziyor artık, neden? Money talks kardeşim. Senin ülkende İstanbuldan ötede techizat anlamında medeniyet diye birşey yok. Azılı teröristlerini, ışid militanlarını zaten kodumun akpsi habire içeri alıyor. Bu ülkeye kapı mı açılır. İşsizlik zaten tavanda. Ben açıkcası istemem vizelerin kaldırılmasını; açacaklar kapıları, burdaki bütün çomarlar gidecek avrupada sigortasız işlerde çalışıp ghettolar oluşturup kriminalleşip ülke itibarını zedeleyecek. Ama en azından şu prosedürleri kolaylaştırmaları ve ucuzlatmaları gerek gerçekten, çekilecek çile değil.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bu siteye bile uye olmak icin kefiliniz yoksa destege uye olmak istiyorum cunku soyle soyle diye mail atiyorsunuz. Buyutmeyin.

izzmarit tarafından 25/May/15 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 4274 Toplam Mesaj: 39