folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışına Seyehat Önerileri

Yurtdışına Seyehat Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

EpheSuS bunu yazdı:
    -----------------------------

Gambiya - Banjul..

Kinyas ve Kayra'yı okuyan her kişi buraya kaçmak ve yaşamak ister :|

geçen hafta aldm hocam kitabı,okumayı planlıyordum,iyice merak ettim şimdi =)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sardinya adasina git hocam.

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

Barcelona-Mallorca..

bikaç yerde Ibis Hotel var,fiyatlar gayet uygun ve gece hayatı vs. süper

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zfc
    zfc's avatar
    Erkek

Avrupayı biraz gezmiş biri olarak söyliyeyim Barcelona, Prag, Roma, Mallorca ve Güney Fransa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

3 Ülke gördüm.Yunanistan,Malta ve İngiltere.Yunanistan Selanik ve Girit e gittim.Selanik ata evi ve sayfiyeleri güzel.Girit  ise hoş bir akdeniz adası ama güzel tatil için.Malta en ucuz tatil planları için güzel alternatif.La Valetta hala bir korsan şehiri gibi.ben en çok şehir müzesimi unutmuş olabilirim o müzeyi beğendim.bir bomba var mermer zemine düşüyor ve patlamıyor 2. dünya savaşından kalma bir Nazi bombası vs etkileyici.hediyelikler gayet hoş orjinal bizimkiler gibi Çin usulü değil.sualtı giftleri yine öylesine güzel.Geçen yıl kasımda JJ (Johnson&Johnson)bir iş eğitimi için 1 haftalık programla İngiltere ye Manchester a davet edildik.1 günlük bir ara verebildim kendime şehir için.Eski bir kathedral ile bir İngiliz-Galli savaşının geçtiği eski kale şato benzeri bir yapıya gittim.Mimarisi 10 numara.Manchester in denizle bağlantısı yok diye bilinir bu yanlış Machester inde bir kanalı var.Manchester kanalında 2 saatlik bir kanal guleti turuna gittim.ama keyifli bir ülke ingiltere.İngilizler her zaman çakal ve aşırı akıllılar.Gece hayatı ve eğlence onlar için olmazsa olmaz her zaman bu mümkün gibi.Radisson otelde ağırlandık ama eğlence için dışarı da çıktık.pub ları süper istediğiniz zaman bir pub a atabilirsiniz kendinizi.ama bize oranla ingiltere yaşamı pahalı.ekonomik seviye oranı.Ya bir gezgin gibi olarak.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:

Malta ya gidebilirsin hem şahane gece hayatı var hem de ucuz gayet.Yada karayıpler olabılır panamada cok ucuz bira 25 cent

panama mi ucuz hocam ? orta amerikanin en pahali ulkesi orasi ...

ben orta amerikada yasiyroum. belize'de caribbean adalarini gormeni tavsiye ederim. belize ve guatemalada maya tapinaklari war gelirsen gotururum :) rehberlik yaparim.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bana vize vermedi şerefsizler :D ingiltereye gidecektim :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

weskeyy bunu yazdı:

3 Ülke gördüm.Yunanistan,Malta ve İngiltere.Yunanistan Selanik ve Girit e gittim.Selanik ata evi ve sayfiyeleri güzel.Girit  ise hoş bir akdeniz adası ama güzel tatil için.Malta en ucuz tatil planları için güzel alternatif.La Valetta hala bir korsan şehiri gibi.ben en çok şehir müzesimi unutmuş olabilirim o müzeyi beğendim.bir bomba var mermer zemine düşüyor ve patlamıyor 2. dünya savaşından kalma bir Nazi bombası vs etkileyici.hediyelikler gayet hoş orjinal bizimkiler gibi Çin usulü değil.sualtı giftleri yine öylesine güzel.Geçen yıl kasımda JJ (Johnson&Johnson)bir iş eğitimi için 1 haftalık programla İngiltere ye Manchester a davet edildik.1 günlük bir ara verebildim kendime şehir için.Eski bir kathedral ile bir İngiliz-Galli savaşının geçtiği eski kale şato benzeri bir yapıya gittim.Mimarisi 10 numara.Manchester in denizle bağlantısı yok diye bilinir bu yanlış Machester inde bir kanalı var.Manchester kanalında 2 saatlik bir kanal guleti turuna gittim.ama keyifli bir ülke ingiltere.İngilizler her zaman çakal ve aşırı akıllılar.Gece hayatı ve eğlence onlar için olmazsa olmaz her zaman bu mümkün gibi.Radisson otelde ağırlandık ama eğlence için dışarı da çıktık.pub ları süper istediğiniz zaman bir pub a atabilirsiniz kendinizi.ama bize oranla ingiltere yaşamı pahalı.ekonomik seviye oranı.Ya bir gezgin gibi olarak.

----------------------------

üşenmeyip yazdığın,ve bana yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim hocam

italya turlarına baktım,ailece gidilebilicek ve hesaplı bir yer gibi gözüküyor.şimdilik orayı düşünüyorum.hem büyük miktarda tarihe olan ilgimde beni italyaya yöneltiyor.yunanistana zaten gidip geliyorum,ayvalıklıyım.gerçekten güzel yerler.bizim buralara benziyor.

tekrar teşekkür ediyorum hocam,saygılar

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

MelancholiTr bunu yazdı:

Merhaba dostlar,bu yaz nasip olursa yurtdışına çıkmak istiyorum.

ancak karar veremedim,gezenler görenler bilenler tavsiye edebiliceğiniz yerler nereler ?

sağlam eğlenmek,kafamı boşaltmak ,1 hafta kadar ders mers düşünmek istemiyorum

önerileriniz için şimdiden teşekkürler

amsterdam...kafanı boşaltırsın güzelce..

Edit...

MelancholiTr bunu yazdı:

hocam şöyle bi durum var benim hatam anlatmayı unuttum,annem ile gideceğim.ama pek beraber takılmayız.hani onunda hoşuna gidebiliceği bi yerlerin olmasıda lazım.bide oralar biraz uzak gibi.ben daha çok avrupa yada hani dubai filan diye düşünüyordum

venedik...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Annen müze, kültür - sanat, konserler vs. gibi etkinliklerinden hoşlanıyorsa..
    Sende gece alemini seviyorsan, cebinizde de biraz(!) paranız varsa "Londra" derim, tek geçerim..

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 3036 Toplam Mesaj: 21