folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtdışından A4 Kağıt Satışı

Yurtdışından A4 Kağıt Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Merhaba

Yurtdışından A4 kağıt sağlıyorum istenilen tür ve kalitede.

Elimde birden fazla marka imkani bulunmaktadir

Kagidin kalitesine gore fiyatlar degismektedir o yuzden fiyat ve urun spesifikasyonlari icin lutfen iletisime gecin. Iletisime gectiginizde e mailinize  her bir urunun fiyat bilgisiyle beraber teknik detaylarini saglayacagim.

Iletisim icin

Whatsapp = 534 033 6082

Eger aramak istiyorsaniz= 542 285 6082

e mail = poland@emlana.com

Kargo bilgilerini buraya ekliyorum

Edit3 : Kargo ucretlerini anlatan yaziyi kaldiriyorum kafa karisikligina sebep oluyor.

Kargo ucreti 1 tir = 1800 eurodur.

Edit:  Yukaridakiler kargo ucretleridir. Urun fiyatlari degildir.   Urun fiyatlari icin iletisime geciniz.

Edit2 (fiyat): 

Fiyat yazilmasini isteyen arkadaslar oldu o yuzden fikir vermesi acisindan bir fiyat yazacagim buraya.
    Fiyatlar euro uzerindendir. 2.2 ile 2.55  euro arasinda degismektedir.  Bu fiyat tane fiyatidir. Yani bir adet top kagidinin fiyatidir.  Fiyat tir miktari arttikca duser.  Tir miktari arttikca nakliye fiyatlarida duser. Yillik kontrat yapilacaksa onemli miktarda indirim yapilabilir. 
    Yazdigim fiyatlara bir kagit dahil degildir. Onun fiyati dahada ucuzdur. 1.95 euro gibi bir fiyata denk gelmektedir. Sebebi kendisi geri donusumden yapilma a4 kagididir. O yuzden rengi biraz grimsidir. Onun disinda normal beyaz a4 kagitlarindan geri kalir pek bir yani yoktur.
    Detayli bilgi icin iletisim lutfen.
    Tesekkurler.

balbazar tarafından 17/Eki/18 16:28 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam top tane A4 fiyatında TRden baya uyguna gelecek bi fiyat verebilirsen bir miktar alabiliriz okulca. hatta çevre okullardan da sipariş toplayabilirim zamanla.

geçen sene topunu 8.5a aldığımız olmuş 22tl.

fotokopi çekemiyoz artık.

not: palet falan ben algılayamadım hocam. 1 palet alsak kaç top çıkıyo mesela ?

kalitesi çok önemli değil anlamayız da ama copierbond kalitesinde olsa yeter navigator istemezük :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hocam top tane A4 fiyatında TRden baya uyguna gelecek bi fiyat verebilirsen bir miktar alabiliriz okulca. hatta çevre okullardan da sipariş toplayabilirim zamanla.

geçen sene topunu 8.5a aldığımız olmuş 22tl.

fotokopi çekemiyoz artık.

not: palet falan ben algılayamadım hocam. 1 palet alsak kaç top çıkıyo mesela ?

kalitesi çok önemli değil anlamayız da ama copierbond kalitesinde olsa yeter navigator istemezük :)

hocam genel bir fiyat istersen 14.5-16 lira arasi bir miktara gelir fiyati.  ( Kargo haric) 
    Bir tane kagit var turkiyede yok mesela gordugum kadari ile. Geri donusumden yapilma a4 kagidi. Tek farki rengi beyaz degilde grimsi. Fiyati 13-13.5 a gelir tl olarak...
    Tabi yuklu almak lazim. 1 tir alinirsa bu sekilde. Kargo ucuzluyor miktar arttikca cunku... 3-4 palet almakla kargo pahaliya gelecegi icin pek mantikli olmayabilir.
    Ek olarak kalite onemli hocam neden dersen, kalitesiz kagidi yaziciya taktiginizda yaziciyi bozuyor.

Bu verdigim fiyatlar tamamen fikir verme amacli olup, normal fiyatlar euro uzerindendir.  Teknik ozellikler, kalite detaylarini isteyen kisilere mail olarak yollayabilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı

Merhaba

Kagidin kalitesine gore fiyatlar degismektedir o yuzden fiyat ve urun spesifikasyonlari icin lutfen iletisime gecin. Iletisime gectiginizde e mailinize  her bir urunun fiyat bilgisiyle beraber teknik detaylarini saglayacagim.

Iletisim icin

Whatsapp = 534 033 6082

Komple araç 22,5 ton : 1800 eur

1 palet: 200 Eur

3 palet: 400 Eur

5 palet: 600 Eur

10 palet: 900 Eur

15 palet: 1200 Eur

25 palet: 1600 Eur

1 palet ölçüsü: 120 x 80 x 270 cm Max 700kg.

İhracat gümrükleme: 50 Euro

Kağıtlar hangi ülke den geliyor üretim nedir şuan üzeri basılı markalardan neler var vs kağıt işi aşırı teferruat lo anlaşırsak sürekli iş yapabiliriz yarın arayacam kaç gibi müsait olursun, ödeme şekli nımune yollama olayı vs bi detaylan Dı ralım 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    balbazar bunu yazdı

Merhaba

Iletisim icin

Whatsapp = 534 033 6082

Komple araç 22,5 ton : 1800 eur

1 palet: 200 Eur

3 palet: 400 Eur

5 palet: 600 Eur

10 palet: 900 Eur

15 palet: 1200 Eur

25 palet: 1600 Eur

1 palet ölçüsü: 120 x 80 x 270 cm Max 700kg.

İhracat gümrükleme: 50 Euro

Kağıtlar hangi ülke den geliyor üretim nedir şuan üzeri basılı markalardan neler var vs kağıt işi aşırı teferruat lo anlaşırsak sürekli iş yapabiliriz yarın arayacam kaç gibi müsait olursun, ödeme şekli nımune yollama olayı vs bi detaylan Dı ralım 

e mail  verebilirseniz kagitlarin nerwden geldigni teknik ozelliklerini markalarini v.b. atayim. 
    Yarin herhangi bir vakitte arayabilirsin. Yalniz whatsapp numaram ile normal aramalar icin  kullandigimi karistirma lutfen :D

balbazar tarafından 16/Eki/18 02:30 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam eski iş yerim 1.5 yıl önce 120mt2 dükkan işletirken 3 haftada bir 30-40bin lıralık a4 alıyordu

Yeni dükkanı 800mt2

Bodrumda ne kadar otel varsa büyük onla çalışır rixos titanic sea garden felan

Pm atıyorum detaylı görüş istersen

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Hocam eski iş yerim 1.5 yıl önce 120mt2 dükkan işletirken 3 haftada bir 30-40bin lıralık a4 alıyordu

Yeni dükkanı 800mt2

pm den yazdim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

Yeni dükkanı 800mt2

pm den yazdim

polonyada mısın hocam?

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    balbazar bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

Yeni dükkanı 800mt2

pm den yazdim

polonyada mısın hocam?

4-5 senedir oradaydim yeni dondum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    balbazar bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

Yeni dükkanı 800mt2

pm den yazdim

polonyada mısın hocam?

polonyada yaşam falan nasıl hocam ? gitmeyi düşünüyorum ama vize iş vs konusunda neler yapmam lazım biraz anlatabilir misin özelden? 

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    balbazar bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    balbazar bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

Yeni dükkanı 800mt2

pm den yazdim

polonyada mısın hocam?

polonyada yaşam falan nasıl hocam ? gitmeyi düşünüyorum ama vize iş vs konusunda neler yapmam lazım biraz anlatabilir misin özelden? 

tabi. Pm den konusuruz.

Toplam Hit: 2439 Toplam Mesaj: 19
#a4