folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtdışından Alınan Arabalara Ne Kadar Vergi Öderim?

Yurtdışından Alınan Arabalara Ne Kadar Vergi Öderim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

WALLACEs bunu yazdı:
    -----------------------------

UzatmaNaciye bunu yazdı:

müstahak bunlara oy atanlar düşünsün. ecevit zamanında bu kadar degildi 2001 i 2.25 aldıgımı hatırlarım o zman parlament amela sigarasıydı.d

not lafım sana degil.

sadece sigara üzerinden vergi kıyaslaması yapmak çok yanlış. önceki vergi oranları daha fazla. hem hükümetlerle de bi alakası yok bence. bizim halkımız vergi kaçırmayı adet edinmiş bilinçlenip bundan ne zaman kurtulursak o zaman düşer bu vergiler.

he düşer düşer adam akıllı vergi alsalar kimse vergi kaçırmaz ötv nedir abi sölesenize bana ötv den toplanan para nereye gitti deprem zedelere gitmesi gerekmiyormuydu vanda durumu gördük .... pehh yasal hırsızlar

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

arabayı tam ortadan kestirip hurda olarak getirtiyorsun burada arabayı birleştiriyorsun daha ucuza geliyor kıbrısa kaç araba getirdi enişteler

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek

Peki dostlar şimdi nasil bir yol izlemem lazım hurda olarak mı getirtmem lazım yanii anlamadım bu devleti her şeye vergi ama işsizlikte de 1 numara :D torpilcilikte 1 numara hastanede klavye tutmayı bilmeyen adama bilgi işlem bölümü sorumlusu yapmışlar :D stajdan biliyorum ...

with great power comes great irresponsibility ‪#‎deadpool‬
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

gowand bunu yazdı:

Peki dostlar şimdi nasil bir yol izlemem lazım hurda olarak mı getirtmem lazım yanii anlamadım bu devleti her şeye vergi ama işsizlikte de 1 numara :D torpilcilikte 1 numara hastanede klavye tutmayı bilmeyen adama bilgi işlem bölümü sorumlusu yapmışlar :D stajdan biliyorum ...

parcala arabayi sanayide iyi tanidigin varsa burda birlestir derim ben

dedigim gibi 10 bin dolarlik cadillaca 46 bin dolar vergi koydu hirizlar

bana kalsa sen nerde yasiyosan orda kal hic ugrama turkiyeye D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 2389 Toplam Mesaj: 15