folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yurtta Eylemde Fotomu Çektiler Atılır Mıyım

Yurtta Eylemde Fotomu Çektiler Atılır Mıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    egede isyan çıktı sıcak su yok diyeydi bende gavarasına karıştım bağırdık yönetime kadar gittik. yüzlerce kişi vardı flaşlı makinelerle foto çeken video çeken adamlara resmen poz verdim arkadaşlarda fişlersen siciline işler felan dedi. ödüm yarılıyor şu an. atılırmıyım :S

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

köydeyse sallandırırlar da kyk da pek bırsey olmaz 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nirvana1912
    nirvana1912's avatar
    Erkek

atılmazsın hocam,uyarı muyarı veriliyo disiplin işlemlerinde önce,kyk'nın kendine ait bi yönetmeliği var.Yurt kuralları diye asılıdır binanın çeşitli yerlerinde.Siciline işleme falanda olmaz ortada polis molis yoktuysa eğer,foto ve video dediğin olay polis kamerasıyla çekildiyse o başka tabi.Bide arkadaş foto çekildiği madem o kadar belli ne diye poz veriyosun? (:

Anlayamazsınız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    en fazla başlatan kişiler fişlenir atılır müdür filan çağırırsa suyuna git diklenme

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

isyan nedeni ne tam olarak?? bir sıcak suya girdiniz mi kykya :) ne üni ama bizimkinde bi ekip oluşturulamıyor kardeşim.. tabi bu mecburi bi iş banyo! sonuçta :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bornova kykda mı ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    bornova kyk dı. sıcak su işin kılıfı sadece doğal gaz çalışması yüzünden 1 gün felam verilmedi abaza yürüyüşü gibi birşey oldu. bizde maksat gavara diye bağır çağır slogan yaptık. bende diyorum bu kameraların öğrencide işi ney. bilmiyorum doğrusu. eğer atılacaak olsa yüzlercesi atılır ki kyk bu belki toptan temizlik yaparlar.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

sonunu düşünen kahraman olamaz kesin atılırsın.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hıhı evet hocam hatta sınır dışı edilebilirsin...

abartma be kardeşim hepi topu kıytırık bitane eylem olmuş. hoş pkk sempatizanı değilsin ya. ennn fazla uyarı alırsın rahat ol. siciline filanda işlemez kesinlikle

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _ogz
    _ogz's avatar
    Erkek

Hiç bir şey olmaz kırıp dökmedikten sonra.

kah cikarim gokyuzune seyrederim alemi, kah inerim yeryuzune seyreder alem beni...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

harbiden abaza yürüyüşü olmuş ya :D bugün 525de muhabbetini ediyordu kızlar bayağı heyecanlanmış yok strablezlerle çıkmışlar yok jartiyerlerle yürüyüşe katılmışlar felan ne saçma ya :/

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 4412 Toplam Mesaj: 14