folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yurttaki Hırsızı Nasıl Yakalarım ?

Yurttaki Hırsızı Nasıl Yakalarım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

yakıcı iz bırakıcı kimyasal özelligi olan maddelerden felan kullanılabılır ya da parfum boşaltirsin bütün giyisilere eline ila bulaşır koklarsın kamera yerine webcam koyarsın usb ile uzatma yaparsın pc saklamak gerek tabi çok iyi bir yere böyle de olabilir

TOMBLACK tarafından 15/Ara/14 13:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eskiciden bozuk kamera al, dolabın içine yerleştir. Önüne de bir adet zarf bırak, bunu aç yazsın vs.

zarfa da yaz, şu anda tüm görüntülerini kaydedip kendime atmış bulunmaktayım, çaldıklarını pazartesi günü dolaba geri getirirsen kayıtları dolaptan alabilirsin vs. de. (burası daha da planlanabilir) Aksi halde polise göndericem de, zaten ya yollar ya da bi daha dolaptan bişey çalmaya cesaret edemez. Ha pazartesi günü gerigetircek olursa da ya pusu kurup döversiniz ya da boş bi cd koyup onu alıp eşyalarını bırakmasını sağlarsınız. Hatta boş cd ye dalga geçmeye bi video çekilebilir ya da polise verdim falan diye ne bilim böyle şeyler. Az oynayın hırsızla :D 

edit: adam dolap kapağından görünmeye bilir kamerayı arka kısma yerleştir, dolapta sadece zarf olsun. (zarfı aç ve Arkana bakıp el salla yazsın üstünde :D )

ozgunlu tarafından 15/Ara/14 13:49 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Dolaba burdan eşya çalan en adi orospu çocuğudur yazın. 

Bak bi daha çalıyolar mı

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

house da bir bölümde geçiyordu ne zamandır hatırlamay çalışıyorum.

bir sıvı var saydam. ona dokununca eline bulaşıyor ama sen hiç anlamıyorsun.

sonra eline mavi ışık tutunca elin parlıyor. kocasını öldürmeye çalışan bir kadın için  yapmışlardı .

tam enselenme oluyor ama elini o aralıkta yıkamayacak.

tabi 2 gün olunca durum bunu yapamöazsınız ben birinin aklına gelirse diye yazdım en iyisi kamera

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

sen beni dinle boşver..

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    CnkGn bunu yazdı

Dolabın içinde bekle

Gözümden yaş geldi yeminle :D

Maliyetide yok :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

Hocam şöyle muz likörü, malibu falan tarzı kızların sevdiği içkilerden alın bir şişe yarısını içip küçük kutu tuz ruhu dökün muhtemelen kızın anası sikilecektir pazartesi kimin anası sikilmiş diye kontrol edersiniz

Bu olay sonucunda adliyelik olursanız savunmanız ben onu temizlik için kullanıyordum dolabımdan alıp içmiş olur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

1 milyoncudan 3-5 tane kıyafet alın. üzerilerine biber gazı sıkın. yetmediyse içine sprey boya sıkın vücuduna geçer. hatta yapıştırıcı falan dökün zarar verin 

www.yesilgrow.com - Growshop
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Dolaptan odanın kapısına kadar odayı dolaştıra dolaştıra benzin dökün. Kız odaya girince odanın kapısını dışardan kitleyip bi kibrit çakın tamamdır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Yurt hayatinin olmazsa olmazlarindandir hirsizlik

Afyon'da özel yurtta kalirken donlarimiz calinirdi amk. Artik giymek icin mi koklamak icin mi bilmiyodum.

Ancak o yurtta askeri sistem dolaplarda kilit olmamasi yanlis bi durum. Gerekirse aileler devreye girip sistemi degistirmeliler.

HIrsizi bulman ise artik cok zor. Artik baskasinin odasinda yakalanirda itiraf eder öyle olur anca.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 8399 Toplam Mesaj: 56