folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurttan Atılmanın Yolları - Önerileriniz

Yurttan Atılmanın Yolları - Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    senet imzalattırdılar dimi :) ben imzalamamıştım bir gece kaçtım :) senet imzaladıktan sonra o parayı alırlar senden

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    benim bir arkadasımda aynı senin gibi yurttan atılmak istiyordu.yurt çalışma odasına götürdüm.eline şarap şişesini verdim.bekçiye haber verdim.yurtta içki içip saga sola satasıyor diye bekçide müdürü aradı ertesi gün yurttan atıldı.:)

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

benim bildiğime göre yurttan atılan kişi hiç bir şekilde devlet memuru olamıyor ve bazı özel şirketlerde ciddi bir disiplin suçu olarak algılayacaktır. imzaladığın senetlerin geçerliği yok zaten. al çantanı çık git

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı:
    -----------------------------

benim bildiğime göre yurttan atılan kişi hiç bir şekilde devlet memuru olamıyor ve bazı özel şirketlerde ciddi bir disiplin suçu olarak algılayacaktır. imzaladığın senetlerin geçerliği yok zaten. al çantanı çık git

özel yurtdan bahsediyo senin dediğin devlet yurdu kyk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacım özel yurtta olduğuna göre bu yurt çok büyük ihtimalle fetoşun yurtlarından biri.Ben kendimi attırdım.Sana tavsiye edebileceğim bir iki yöntem var.

1)Etüt odalarında mutlaka fetoşun sözlerinin olduğu çerçeveler vardır.Birinin üstüne sıçıp asmıştım:)benim olduğu tahmin ettiler ama ispat edemediklerinden baya sinir oldular.

2)Sprey boya ile yurdun iç duvarlarına yazılar yazdım.

3)Yurt yemekhanesine gizlice sızıp yemeğe bir tablet böcek ilacı koydum.Akşam herkes hastanelik oldu.Suçlu olarak aşçıyı buldular çünkü ilacı tuz kavanozuna koydum ve tıpkı tuza benziyordu:) Savcılık soruşturma açtı ve yurdu suçlu buldu.Ek bi para ödemeden senetleri geri aldım:)

Seç-beğen-al

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    dansöz oynat oda da :D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek
    hastaneden rapor al direk şutluyolar. örneğin sarılık raporu gibi mesela.....D

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

gkhn759 bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:

walla ben dinamit yaptım hemen attılar :D

hatta cumhuriyet savcısı ile birlikte attılar :D

ondan öncekindede tüfek yapmıştım, ama onda atmadılar, göbekleri bağlıydı bana :)

hatta tüfeğin fotosunu koyiim :)

Peki sonra cumhuriyet savcısını başından nasıl attın?? Mahkemeye çıkarmıstır herhalde

hayatımda ilk defa babamı başım belaya girdiğinde devreye sokmam gerekti :)

Mahkemeye daha önce üniversiteyi bastığımda cıktım bunla alakası yok...

Abi adamı Cumhuriyet Savcısının elinden adamı adalet bakanı bile kurtaramaz baban  ne işle meşgul merak ettim :D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Sen beni çıkartın demişsinya onlara mesajı vermişsin atılmak için yapıyorum diye :) Atmazlar hacım hiç bişey demeden  dagatsan biraz atarlardı.

Konumu silenlere inat kürdüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek
    Hocam arkadaşlarında dediği gibi özel yurt adamın anasını bellesen atmıoLar :) ama şöle yapabilirsin git kızların duş yaptıgı alana arkadaşlarından birine rica et ben delikten bakcam  sende bu sapıklık yapıo die müdüre haber werdir desin :) sora sen bakarken müdür gelsin. Sakar şakirle gardrop Fuatın iskelede buluşmasındaki müzikle haziiiin son :))))))

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
Toplam Hit: 6067 Toplam Mesaj: 43