folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yüzbaşı Dediğin Böyle Mi Olur?

Yüzbaşı Dediğin Böyle Mi Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yüzkarası
    Küçük bir kıza tecavüz ederken yakalanan yüzbaşının 7 çocuğa daha tecavüz ettiği öne sürülüyor

06.04.2006

Bahçelievler"deki bir apartmanda oturan vatandaşlar, önceki gün, bir çocuğun yardım çığlığıyla kapıya koştuklarında, şok edici bir manzarayla karşılaştı. Bir kız çocuğu belden aşağısı çıplak ağlıyordu; 30 yaşlarında bir erkek ise kaçmaya çalışıyordu... Apartman sakinleri, kıza yardım edip, polise haber verirken bir taraftan da adamın peşine düştü.

Polis şaşkına döndü
    Haber sokakta hızla yayıldı ve saldırgan öfkeli kalabalık tarafından yakalanıp dövülmeye başlandı. Polis, olay yerine geldiğinde, tecavüz zanlısı, mutlak bir linçin eşiğinde ve kanlar içindeydi.

Kocasinan Karakolu"na götürülen zanlının, İstanbul Hadımköy 1. Zırhlı Piyade Tugay Komutanlığı"nda görevli Mekanize Piyade Yüzbaşı Bülent A. (34) olduğu tespit edildi... Bülent A, Yenibosna Batı Garnizonu İnzibat Tabur Komutanlığı"na teslim edildi. Bülent A. sorgusunda depresyon nedeniyle rapor aldığını söyledi.

Avukatı: Onu savunamam
    Bakırköy Adliyesi"nde 3 savcı, önlerinde, 8 ayrı dosyayla Bülent A."yi sorguladı. Bakırköy ve Bahçelievler"de küçük yaştaki kız çocuklarına yönelik tecavüzlerle ilgili dosyalardaki zanlı da aynı kişiydi. Kurbanlardan alınan sperm örnekleri uyuyordu. Eşgal tarifi de aynıydı.

Adliyeye aileleriyle beraber gelen 4 kız çocuğu, Bülent A"yı teşhis ederek, "Evet, bize tecavüz eden bu adam" dedi. Bahçelievler"de ablasıyla oturan ve bekar olduğu öğrenilen Bülent A."dan sperm alındı. Bu örnek, diğer örneklerle karşılaştırılacak.

"Yanlış anladılar" dedi
    Avukatı "Onu savunamam" diyerek adliyeye gelmedi. Bülent A, Y.A. adlı kız çocuğuna tecavüze kalkıştığı iddiasıyla ilgili şöyle konuştu: "Yolda hoşlandığım bir kadını gördüm. Takip etmeye başladım. Bir apartmanın önünde kayboldu. Ben de o apartmana girdim. Gördüğüm kıza, kadını görüp görmediğini sordum. Birden paniğe kapılıp "Sapık" diye bağırdı. Sonra yere düştü. Ben kaldırmaya çalışıyordum ki, insanlar geldi. Bizi o halde görünce yanlış anladılar" dedi. Y.A. ise olayı şöyle anlattı: "Biri ağzımı kapatıp bıçak dayadı. "Sus yoksa öldürüm" dedi ve soymaya başladı."

http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=haberdetay&tarih=06.04.2006&Newsid=75099&Categoryid=1
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Rütbeli Askerlerin Genelde Psikolojik Sorunları Olur Ama Bukadarı Psikoloji Değil Resmen Rezillik.Onu Asker Diye İlan Edenin Ta A.q...

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    yazık çok yazık makam mansıp herşey boş insanın içi pislik olursa.ama kardeşler kişilerin yaptığı şerefsizlikler için dikkat edelim kurumları kötülemeyelim.

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    lafımız kurumlara degil bunu yapana taa a.q mına koyim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Kurumada Lafımız Olmalı Bu İbneleri Hala Asker Diye Gezdiriyolar A.q.

Üst Rütbelerin Devleti,Askeri Sattığınıda İzledik Tv da Yakın Zamanda.5 Şehit Verdik 2 Gün Önce ve Biri Astsubaydı, Bende Astsubay Olmak İstemiştim Zamanında Ama Bunlar Gibi Soysuzlar Oldukça İnsanın İçinden Gelirmi.

Neyse İi Geceler..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ne kadar iğrenc bi oLay.Böyle psikopta bir insanın farkında oLmamaLarı ayrı bir konu.aLLah bu tür insanLarı ısLah etsin..

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    a.q çocu

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    halkin o ibneyi linc etmesini engelleyen polisin taaaa amk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    McyargiC baslikla konunun ne alakasi var.
    yuzbasi dedigin boyle mi olmali ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    o yüz başını getirin bana lam intikam alıcam böyle orosbu çocukları asker olursa ne diyim artık... sadece askerdemi var a.k sorunları herkeste var herkeste gidip tecavüzmü ediyor m.q

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek
    içerde zaten anasını mikecekler,tek kisilik kodes,
    bide askeri cezaevi tarrraaağı yedi
Toplam Hit: 2987 Toplam Mesaj: 26