folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yüzümü Kestim Nasıl İz Bırakırım ?

Yüzümü Kestim Nasıl İz Bırakırım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Arkadasim kibrit coplerinden birini aliosun.Yakilmamis olacak.Daha sonra yanacak olan kuru ve kirmizi tarafiyla yaranin ustunden bastirarak geciorsun.Yara bir daha seni birakmiyor.Hadi kolay gelsin:d

not:Psikopat degilim.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dangerover
    dangerover's avatar
    Erkek

fazla gitmeyin cocugun üstüne yaw bak güzel kardeşim ne yap biliyonmu sana carpan boruyu bul :D al eve getir yaklasık o yara izi 1 hafta içinde kaybolur kayboldugu zman gene geç borunun karsısına kafayı vurmaya basla :d o yara izi cıkana kadar  ( belki o arada aklın yerine gelir ) bakdın oda olmadı sana kesin çözüm bu konuda cidiyim esconta nında dedigi gibi  bir tane kibrit çöpü al ıslat kükürtlü bölgeisini ondan sonra ıslatıgıın kibrit çöpünü yaranın üstünden hafice defalarce süreterek geçir işlem bittikden sonra biraz kan biraz da cannın yanması yanına kar kalır :D

Bu aralar Pek net..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2006
    2006's avatar
    Erkek
    ASkerde çok çektirirler acısını artık başka yerlerinde de iz çıkar, neresi olduğu hakkında sen düşün! 2 . olarak yakışmamış stil dediğin geçici olur senin yapacağın kalıcı olacağından belli bir süre sonra herhangi bir artısı kalmayacak..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek

manyak dolu ortalık

........................................
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

bencede ya iz bıraksan nolacak bırakamsan nolacak maynakmısın a.q .. ama yinede sen bilirsin.. ilerde pişman olacaksın!

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hbgrstyle
    hbgrstyle's avatar
    Erkek

olan seini yüzüne oluo :D walla biz böyle vukuatları yapmaya çalışanlara kısaca

MALOZ dioz hafif kalıo ama olsun :D 

iTiNayLa c/p YaPıLıR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eksiduyuru ya sor ordda bilen çıkar :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    a.q. ilerde o sıfata kız bile vermezler sonra kafanı dağlara taşlara ....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    yarayı boşver de ben senin kafayı bi güzel sikeyim :D:D:D: muahzuaz deli olur bak :D böyle gezersin ortalarda veya cok gürültü olan yerlerde ulan kafam 2. kez sikildi dersin :D

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JILET
    JILET's avatar
    Erkek

a.q façayla çekicilik olsaydı ben şu an jenifer ı sikiyo olurdummm

façalar yüzüne götü boklu kız bile bakmıyo bu neci diyee teklif ediyon piskopatlarla işim olmaz diyooo

kendini piskopat sanan kızlar bile bakmıyo sen düşün normal bi kız nasıl baksınn  inanmıyosan mevzuyuda anlatırım :(

ha madem konu açmışsın anlatım tecrübelerime dayanarak nasıl iz kalacanı senın ki yara bile deil onu derinleştir iyice jilet lee yap

ve asıl olay burda bunu mutlaka yapp kolanya dök üsütünee h2O3 hücreleri yanar ve  çok güzel bi iz kalır yüzünde tecrübeyle sabittir ! ve bidahada gitmezz

Tanrım BEni Dostlarımdan Koru Düşmanlarımı Ben Hallederim ! Vucudumun HEr yeri Dert yüzüne derin yaradır korkamdığım Tek Şey Beladır !!!
Toplam Hit: 13395 Toplam Mesaj: 61