folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zaman Gazetesi 23.10.2008

Zaman Gazetesi 23.10.2008

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sscheme bunu yazdı:
    -----------------------------

Resimdeki şahsın Vedat Yenerer olduğunu iddia etmiş zaman gazetesi

Vedat Yenerer

Ben de bu gazeteye başka bir resimle cevap vereyim.

hocam ota boka laf atmayın Zaman gazetesi dünyada ismi sayılır gazeteler arasına girecek türkiyede ki en kaliteli gazetelerden birisidir hatta başta gelmektedir. görüşünüz nedir bilmiyorum ama karalamak kolay. zaman gazetesini oku yorum yap bi iki haber bağlığına bakıp vay ... gibi laflar etmeyin zamanı okuyan bilir. olay açık sagfsata gidin verin mahkemeye

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Üzücü! Bu mantık yapısındaki insanlara lanet olsun, üzerinde namusuyla yaşamasını sağladığı ülkesini kuran insana saldıran zihniyeti taşıyanlar varken düşmana gerek yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Üzücü! Bu mantık yapısındaki insanlara lanet olsun, üzerinde namusuyla yaşamasını sağladığı ülkesini kuran insana saldıran zihniyeti taşıyanlar varken düşmana gerek yok.

çok yaşa sen hocam.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

Sscheme bunu yazdı:

Resimdeki şahsın Vedat Yenerer olduğunu iddia etmiş zaman gazetesi

Vedat Yenerer

Ben de bu gazeteye başka bir resimle cevap vereyim.

hocam ota boka laf atmayın Zaman gazetesi dünyada ismi sayılır gazeteler arasına girecek türkiyede ki en kaliteli gazetelerden birisidir hatta başta gelmektedir. görüşünüz nedir bilmiyorum ama karalamak kolay. zaman gazetesini oku yorum yap bi iki haber bağlığına bakıp vay ... gibi laflar etmeyin zamanı okuyan bilir. olay açık sagfsata gidin verin mahkemeye

Zaman gzetesi hayatımda okudugum en igrenc gazete. arastırma kapasitesi olmayan kişiler tarafından yayınlanan, bir eve 10 tane giren, arkadas muhabbeti aracılıgıyla zorla abone ettirilen, sayfalarından kahvaltı altlıgı bile olmayan işe yaramaz bi gazete. dunyada cok okunmasının nedeni arkadas muhabbetinden dolayı insanların birbirlerini kıramaması ve gazeteye abone olmasından kaynaklı. hic unutmam once hz muhammede hakaret sitesi acıp sonra orayı hack(!)leyen adamları yere goge sıgdıramamıstı... sonradan telefonla aradıkta durumu duzlettik... adamlarda arastırma mantıgı 0... bu benim kendi gorusumdur...

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

vayy be zaman gazetesi dünyada ismi sayılır gazeteler arasına girecek kadar kaliteliymiş de bizim haberimiz yokmuş... madem bu kadar kaliteliler neden zorla sattırmaya uğraşıyorlar? evet doğru diyorsun karalamak kolay zaman gazetesinin genelde yaptıkları bunlardan ibaret...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Ot bok dediğin şey coca cola reklamıdır, senin için ottur boktur bilemem, benim için başka şeyler ifade ediyor. Zaman gazetesini okuruz, biliriz, tanırız.

Birileri gibi haber başlıklarına yorum yapacak, bilip bilmediği şeyler hakkında ahkam kesecek internet yorumcusu değiliz. Du yu andırsıtend???

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Oturduğum sitede bu gazeteyi okuyan yok, ama her sabah kapıyalar ikişer adet bırakılır 4x2=8, toplar kömürlüğe istiflerim, işyerime bu gazeteyi sokmuyorum her gün kapıma bırakılır +1 onu da alır diğerlerini gibi istiflerim günde 9 gazete istif olur, boya yapmak, ateş yakmak, piknikte altımıza sermek, kuş kafesi temizlemek gibi basit işlerde kullanmanın yanı bir yılın sonunda toplu halde kağıtçıya satarım, insanlara zorla okutulmaya çalışılan bir mecmuadır, para ödeyip abone olanlar varmış, ilginç buluyorum kendilerine hayatta başarılar diliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ergenekon falan hikaya... Kusura bakmayın ama bunların alayı o.çocuğu...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

:) o en sağdaki zaten sizin tüm karın ağrınızın ve kuyruk açınızın sebebi ve ömrünüz boyu öyle kalacak - için için haset ve kin besliyosunuz demi, beter olun orospu evlatları!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Atatürkün ismini bile söylemeye korkan bu adamlar Atatürk şuan yaşıyor olsa ne yapacaklar merak ediyoum.

.
Toplam Hit: 4656 Toplam Mesaj: 34