folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zamanda Geriye Gideceğim. Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Zamanda Geriye Gideceğim. Tavsiyelerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

65-75 arasına gidersen 1 2 önerim olacak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

kill r*e

Hiç zannetmiyorum. Levent kırca bunu güzel işlemiş mesela.

https://www.youtube.com/watch?v=Hbc56j4L01M

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Almanya ya da başka ülkeye kalıcı olarak yerleş. Olmaz ise "Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi" in den mezun olmaya bak.

paramla türkiyede allah olmak varken niye gidip avrupada standart bi vatandaş olayım ? 

Standart bir vatandaş ol demedik ki ? niye Sadece Türkiye ? hayal gücümüzü bile kısıtlamışlar :| O zaman paran olduğunda 200 300 ev al kirasıyla geçinirsin Türkiye de :D

Türkiye de paranı enflasyondan, faizden, vergiden, politik düzenlemelerden, politik baskıdan eforsuz koruyabileceğini düşünmüyorum. Bu yüzden ordan bir vatandaşlık alır orda zengin olarak ilan edilirsin. Buraya döndüğünde Hint Kast sistemindeki gibi piramitin en üstüne oturursun.

Bir de 2009 çok yakar. Muhafaza edilmiş anit-matter felan bulacaksın uzun iş. Dolar desen 17,30. Graviton ile gitmeye kalksan onda da yılı tutturmak riskli. Bilemedim.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

kimseye anlatmadigim ozel konulari sana anlatayim ki geri dondugunde beni de ikna edebilesin sadece bitcoin alsam yeter, sayisal iddaa toto/loto sonuclari senin olsun :) bir de bana 50-55k usd bandina geldiginde bozdurmam gerektigini hatiirlat fazlasinda gozum yok.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hypnot1c bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Almanya ya da başka ülkeye kalıcı olarak yerleş. Olmaz ise "Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi" in den mezun olmaya bak.

paramla türkiyede allah olmak varken niye gidip avrupada standart bi vatandaş olayım ? 

Standart bir vatandaş ol demedik ki ? niye Sadece Türkiye ? hayal gücümüzü bile kısıtlamışlar :| O zaman paran olduğunda 200 300 ev al kirasıyla geçinirsin Türkiye de :D

Türkiye de paranı enflasyondan, faizden, vergiden, politik düzenlemelerden, politik baskıdan eforsuz koruyabileceğini düşünmüyorum. Bu yüzden ordan bir vatandaşlık alır orda zengin olarak ilan edilirsin. Buraya döndüğünde Hint Kast sistemindeki gibi piramitin en üstüne oturursun.

Bir de 2009 çok yakar. Muhafaza edilmiş anit-matter felan bulacaksın uzun iş. Dolar desen 17,30. Graviton ile gitmeye kalksan onda da yılı tutturmak riskli. Bilemedim.

para kazanmayı kastetmiyorum ki.

parayı her yerde kazanırsın.

ama güzel vatanımda yeterince paran varsa herhangi bir suçu işleyip sokakta dolanabilirsin.

sevmediğim insanları patır patır temizleyebilirim.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

gençliğime selam söyle. her şeyi takmasın kafaya , evlenip çocuk yapmasın :)

biraz para toplayınca fazla kasma eğlen coşşşş

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    end bunu yazdı

kill r*e

Hiç zannetmiyorum. Levent kırca bunu güzel işlemiş mesela.

https://www.youtube.com/watch?v=Hbc56j4L01M

hitleri oldurmek geyigi var ya hani ondan :D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hayal kurmak ile ilgili çok sözü var elemanın.önüne bakmak gerekiyorken kendini şartlandırmak adına böyle düşünmüş olabilir insan.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Zaman yolculuğuna çıkmadan önce nelere dikkat etmek lazım diye benim kitabım Simyacının Saati'ni okuyabilirisn hocam :)
    https://www.tahribat.com/forum/ilk-romanim-simyacinin-saati-cikti-tarikat--252700

(bu alana reklam alınır)

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Edit

salihgs tarafından 09/Tem/22 15:26 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5546 Toplam Mesaj: 57
zaman yolculuğu 2009