folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Hk.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Haberlerde kredi kartında borcu olanlara düşük faizli taksitli kredi verilecegi söylenmişti.

Başvuru yapan varmı ? Nasıl ilerliyor belge götürmemiz gerekiyor mu ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bununla ilgili başvuru vs başlamış olsa haberlere veya sosyal medyaya yansırdı diye düşünüyorum.

Tabii ziraat bankası çalışanı olan bir arkadaş varsa forumda o daha net bilgi verir. Yoksa da artık ziraat bankasına başvuran biri cevap yazar herhalde burada.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Borcu borç ile kapatmak aptallıktır.

Zamanında bu aptallığı bende yaptım.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

hocam söylediğine katılmakla birlikte bu konu biraz farklı. bu kredi kartı borç yapılandırması normal kredi yapılandırması gibi ama faizler çok düşük tutulmuş. ayrıca devlet bu iyiliği hayrına yapmıyor. son zamanlarda sıkça dile getiriliyordu inşaat sektöründeki durgunluk.diğer sektörlerde de talep sorunu var ama ülkemizde büyümenin lokomotifi olarak inşaat sektörü seçildiği için devlet piyasayı canlandırmak istiyor.bunun için de kredi puanı düşük olanları yükseltmek veya mevcutta düşmesini engelleyerek konut sektörüne talep oluşturmaya çalışıyorlar. bence teşhis yanlış olduğu için bu yapılandırma işi de sorunu çözmeyecek. sadece ödeme dengesini kaçıran benim gibi birkaç vatandaş biraz rahatlamış olacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

hocam söylediğine katılmakla birlikte bu konu biraz farklı. bu kredi kartı borç yapılandırması normal kredi yapılandırması gibi ama faizler çok düşük tutulmuş. ayrıca devlet bu iyiliği hayrına yapmıyor. son zamanlarda sıkça dile getiriliyordu inşaat sektöründeki durgunluk.diğer sektörlerde de talep sorunu var ama ülkemizde büyümenin lokomotifi olarak inşaat sektörü seçildiği için devlet piyasayı canlandırmak istiyor.bunun için de kredi puanı düşük olanları yükseltmek veya mevcutta düşmesini engelleyerek konut sektörüne talep oluşturmaya çalışıyorlar. bence teşhis yanlış olduğu için bu yapılandırma işi de sorunu çözmeyecek. sadece ödeme dengesini kaçıran benim gibi birkaç vatandaş biraz rahatlamış olacak.

Hocam yapılandırma yaptığında sicilin bok olup, üstüne borcun katlanıyor.

Ödeyemiyorsan en temizi maaşının çeyreğine el koydurtup ufak ufak borcun kapanmasını sağlamak..

aslıda sistem belli, bu ülkede halk tamamen gırtlağına kadar borca batsın...

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Şöyle 750'tlik eksi bakiyem var ona şey yapmazlar mı ya :D 
    En para'da kara listedeyim heralde artık 20'lira aylık faizi yatıra yatıra 
    3 yıl geçti :D

EricNorthman tarafından 09/Oca/19 22:43 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Kartın borcunu kapatıp kartı da kapatıyor.

kredi puanın yetiyorsa yapılandırma yapıyor veya yapmıyor yada kefil istiyor

kredi puanın yeterliyse yeni kart verebiliyor 

oranlar çok düşük. Her ay bsm faizi 2.25 ödüyorsun zaten adam sana %55 daha düiük oran veriyor. Borcu borçla kapatmak saçma deniyor amaç 1 yılda 5k lık bir kartta nerden baksan faiz olarak 800-900₺ kardasın. 

Yapılandırma olursa kredi puanın yükselir. Nasıl demeyin mesela bir krediniz onaylanırsa kullanım ben hemen arkasından tekrar başvuru. Daha Yüksel kredi alabilirsiniz. Mesela konut kredisi çektiniz hemen arkasına düşük miktarlı ihtiyaç kredisi başvuru çıkar

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    acikistihbarat bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam yapılandırma yaptığında sicilin bok olup, üstüne borcun katlanıyor.

Ödeyemiyorsan en temizi maaşının çeyreğine el koydurtup ufak ufak borcun kapanmasını sağlamak..

aslıda sistem belli, bu ülkede halk tamamen gırtlağına kadar borca batsın...

eniştem kısa vadeli bi tüketici kredisi için yapılandırma yaptı ve bitmesinin ardından konut kredisi çekti. yani yapılandırmayı düzgün ödersen yeni kredi veriyorlar, sicilin bozulmuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bende bunun gerçek olduğunu duydum. Keşke trafik cezalarına filanda imkan sağlasalar ama zor.

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Bu öyle değil ama daha düşük faizle kapatıyorsun.. Hesabı yaptım 10K borcum olan bir kart var ödeyemiyorum sadece döndürüyorum döndürürken zaten Ziraate ödediğim faizi ödüyorum en azından azar azar ödemiş olurum..

Kendine İyi Bak ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 2981 Toplam Mesaj: 24
kredi ziraat yapılandırma 1.10