folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zonguldak,Düzce Tarafından Kimler Var

Zonguldak,Düzce Tarafından Kimler Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende zonguldakdayım arkadaşlar karaelmastayım pillibebek senin hangi bölüm?

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu arada söylemeyi unuttum ben merkez kampüsteyim, gecen sene kozluda kalıyodum kozlunun taaa aq olm nasıl bi yer ya orası öyle, son dolmuş 7 de abi ya 7den sonra herkes uyuyo abi, ewlere bakıyosun 1 tane ışık yok valla uyuyo herkes ilk gittiğimde şoke olmuştum lan nasıl bi yer burası böyle demiştim, ama şimdi merkezdeyim burasıda aslında iyi biyer değil ama kozlu kadarda kötü değil açıkçası.

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redfox
    redfox's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bartınlıyım arkadaşlar uyar tanışalım....

Tahribat Din işleri Sorumlusu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ok BeyLer ben şuradayım buradayım demekLe oLmucak...En iyisi ben buraya bi tarih koyayım geLebiLecek oLanLar yazsınLar.Mart 4-5 yada 11-12 bu tarihLerden birine karar vereLim.Bana ikiside uyar.GeLebiLecek oLanLar yazsınLar..BirşeyLer ayarLarız o gün.GüzeL oLur...

Bu arada irtibata gecmek isteyenLer msn adresLerini yazsınLar yada Pm olarak yollayın ok...

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
Toplam Hit: 2315 Toplam Mesaj: 25