folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Zula'nın Sahipleri E-Spor Merkezi Açtı

Zula'nın Sahipleri E-Spor Merkezi Açtı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar bilindiği üzere Türk yapımı olan ZULA oyunun sahibi olan GameGroup Demirören İstiklale 2 bin 500 metrekarelik bir e-spor merkezi kurdu. ilgili haberi aşağıya iliştiriyorum. Ülkemize hayırlı olması dileğiyle..

TÜRKİYE’NİN ilk ve en kapsamlı e-spor merkezi Nonstop Zula Espor Merkezi, bugün, İstanbul Demirören İstiklal’de açıldı.

Türkiye’de espora ve esporculara yatırım yapan kurumlardan biri olan InGameGroupespor merkezi ‘Nonstop Zula Espor Merkezi’ni açtı.Merkez, espor profesyonellerinin, espor alanında kendini geliştirmek isteyen gençlerin ve Zula oyuncularının yeni adresi olmayı hedefliyor.

Demirören İstiklal tarafından desteklenen ve 2 bin 500 metrekarelik alana kurulu merkez, esporcuların beklentileri ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı. Merkez içerisinde 500 metrekarelik deneyim alanı, 80 adet profesyonel oyun ünitesi, 8 adet antrenman odası, eğitim ve atölye odaları, teknoloji laboratuvarı, 5 farklı noktadan canlı yayın gerçekleştiren reji, VR deneyim alanı, toplantı salonları, özel oyun bölümleri, kafe, mağaza ve aktivite alanlarıyer alıyor. Ulusal ve uluslararası espor organizasyonlarına ev sahipliği yapacak merkezin espor sahnesi ise, 2 binin üzerinde seyirci kapasitesine sahip.

“BURASI ZULA’NIN MABEDİ”

Çok sevinçli ve gururlu olduklarını ifade edenInGameGroup Kurucu OrtağıGenco Alp, “Türkiye’de yaklaşık 17 milyonluk oyuncu kitlesiyle Zula böyle bir tesisi hak ediyordu. Çok büyük bir beklenti vardı. Bizim de bir Türk firması olmamız, bu sorumluluğu bizim üzerimizde hissettiriyordu. Tesis sadece Zula oyununa özel ve Zula’nın mabedi diyebiliriz. Mesela Zula VR sadece burada var. Farklı içerikleri ilk defa burada deneyimleyebilecekler” dedi.

TESFED ZULA TÜRKİYE KUPASI BU AY GERÇEKLEŞECEK

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Espor Federasyonu (TESFED) ile protokol imzaladıklarını hatırlatan Alp, konuşmasına şöyle devam etti:

“Önümüdeki dönemde öncelikli olarak TESFED Zula Türkiye Kupası’nı Ocak ayının sonunda burada gerçekleştireceğiz. Özel bir turnuva olacak. Zula Süperlig devam ediyor. International Cup, World Cup gibi birçok turnuvamız olacak. Espor haricinde oyuncular için de haftanın farklı günlerinde burada içerik üretiyor olacağız. Yurt içinde yeni NonstopEspor Merkezleri her an hayatımıza her an girebilir. Yurt dışında ise özellikle Hindistan Çin gibi büyük pazarlara giriş yapabilmek için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.”

“AİLELERİ DE BEKLİYORUZ”

“Sorumluluklarımızdan biri de, ailelerin espor ve oyun dünyası hakkında en iyi şekilde bilgilendirilmesi” diyen Alp, “Bu espor merkezlerinde çocukların en iyi şekilde oyun oynamalarını, iyi vakit geçirmelerini ve eğitim almalarını sağladığımızı ailelere de aktarmak istiyoruz. Hatta çocuklarıyla beraber onları da bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“BURADA ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARI HİKAYESİ VAR”

Ingame Grup’ta CEO olarak göreve başlayan Alpay Alptekin, “Bu endüstriyi uzun zamandır çok yakından takip ediyorum ve Türkiye’nin en büyük oyuncu topluluğu Ingame’den böyle bir teklif geldiği zaman çok büyük bir heyecanla kabul ettim. Çünkü burada bir Türk firması olarak başlayan çok büyük bir başarı hikayesi var. Bunu şimdi dünyaya yaymak için atmak istediğimiz çok somut adımlar var. Ben de bu adımlarda yer almak ve bu hikayenin bir parçası olmak istedim” dedi.

“GENÇLERİN HEYECANI BİZE DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR”

“Hem kendimiz için hem bundan sonraki merkezler için bir örnek olduğumuzun farkındayız” diyen CEO Alptekin, “Burada yapacağımız ilklerin başkalarına da yol göstereceğini biliyoruz. Onun için de burayı en modern donanımla, oyuncuların oyun keyfini en iyi şekilde hissedeceği altyapıyla hazırladık. Geçtiğimiz hafta da kapalı bir grupla ilk etkinliği gerçekleştirdik. Gerçekten gençlerin yüzündeki heyecanı görmeniz lazımdı. Saatlerce buradan çıkmadılar. Bu da bize ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor. İnşallah bu merkez ve bundan sonra açmayı planladığımız merkezlerle gençlerimizi esporun klasına yakışır bir şekilde bu hikayemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bunlar nitelikli dolandırıcı olduğu için steam'den atılmamışmıydı.

yüksek puan verenlere para hediye vs veriyorlardı ve oyunun ortalamasını manupüle ediyorlardı o sebeple atıldıydı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

devamını okumadım, belki sığ bir yorum olacak ama içerisinde demirören geçen herhangi bir şeyi hayırlı bulmuyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bunlar nitelikli dolandırıcı olduğu için steam'den atılmamışmıydı.

yüksek puan verenlere para hediye vs veriyorlardı ve oyunun ortalamasını manupüle ediyorlardı o sebeple atıldıydı.

Oyunun kendisi zaten CS:GO çakması. Haritalara kadar aynı. Hileciler almış başını gitmiş. Oyun seni illa para verip silah almaya itiyor. Ücretsiz verilen silahlarla adamın kafasına sıkıyorsun hiç bir şey olmuyor.

CS:Go almaya parası yetmeyen çoluk çocuk oynuyor. Küfürler falan gırla.

mkyb tarafından 11/Oca/19 16:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aman ha oyun kötü dediğiniz an size dava felan açıyorlar :D oyun camiasının adnan oktarı bunlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Zula ne amk.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Zulaları sağlam mı ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Zulaları sağlam mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

E-Spor merkezi = İnternet Cafe 
    Boston Dynamics = Akınsoft

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

E-Spor merkezi = İnternet Cafe 
    Boston Dynamics = Akınsoft

Donanımları ile E-sporla ilgilenen gençlere destek olacaklarını düşünüyorum. Baya kapsamlı bir tesis kurmuşlar. Az çok biliyorsunuz Esporda büyük para ve reklam var. Ülkeye belki katkısı olur.

alektamovikmovik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

devamını okumadım, belki sığ bir yorum olacak ama içerisinde demirören geçen herhangi bir şeyi hayırlı bulmuyorum.

Adamlar sadece demirörenin yerini kiralamışlar yahu. :)

alektamovikmovik
Toplam Hit: 2507 Toplam Mesaj: 18
türkiye istiklal e-spor esporr merkezi zula