Youtubenin kitabını yazdılar !

  Bu kitapla kendi işinizin ücretsiz reklamını yapmanın yolunu öğrenin..

"İşte 1,7 Milyar Dolarlık YouTube’un Gerçek Öyküsü" sloganıyla kendini ifade eden You Tube konulu kitap Hue Ying tarafından kaleme alındı ve Pegasus yayınlarınca türk okurların beğenisine sunuldu.Yayınevi, Steve Chen ve Chad Hurley isimli iki gencin şubat 2005’te kurduğu YouTube 1.5 yılda nasıl dev bir şirket olup Dünya devi Google’a Satılışını "… Heyecan Verici Müthiş Bir Öykü" olarak nitelendiriyor ve basın bülteninde şu ifadelere yer veriyor:

"Dünyanın En Büyük Video Paylaşım Sitesi Hakkında Bilmek İstediğiniz Her şey Kendiniz ve İşiniz YouTube’dan Ne Öğrenebilir…

Video Paylaşım Sayesinde Nasıl Para Kazanırsınız, Kendinizin ve İşinizin Reklamını Ücretsiz olarak Nasıl yapabilirsiniz…
Günümüzde, dünyadaki insanlar Youtube’u bilenler ve Youtube’u bilmeyenler olarak ikiye ayrılabilir.

Youtube size yalnızca işinizin tanıtımını yapmakla kalmaz, ayrıca siz sahip olduğunuz içerikler için para kazanabilirsiniz.

Şimdi sizin ekstra para kazanmak için Youtube’dan faydalanmayı öğrenme ve boş zamanlarınızı neredeyse sıfır yatırımla paraya dönüştürme zamanıdır.

Youtube inanılmaz derecede popülerdir. İnsanlar video seyretmek için bu web sitesini tercih etmektedir.

Her gün 65.000 yeni video Youtube sitesine yüklenmektedir ve her gün tüm dünyadan 100 milyon insan bunları seyretmektedir. Bir araştırmaya göre, Youtube’un kısa yaşamı süresinde insanlar 9305 yıllarını onu seyrederek geçirmişlerdir.

Youtube her gün ortalama 12 milyondan fazla sayfa görüntüsüne sahiptir. Bu bedelsiz olarak reklam vermenin çok büyük bir yöntemidir.

Bu kitap sizi bir Youtube gurusuna dönüştürebilir. Burada gündelik olarak kullanabileceğiniz püf noktaları ile gerçek dünyada sermaye birikimi oluşturma fırsatı vardır. Böylece siz dünya etrafındaki birbiriyle bağlantılı herhangi bir bilgisayar ya da evinizdeki bilgisayarı kullanma rahatlığı içinde hem para kazanabilecek hem de tanıtım yapabileceksiniz"

Youtube'de hala beleş beleş dolaşan okurların dikkatine sunulur...

Kaynak:
Tarih:
Hit: 2013
Yazar: NautilusYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.