folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 0533 155 0 155 Ve 0552 155 0 155

0533 155 0 155 Ve 0552 155 0 155

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Vatandasin fotografla bildirmesine karsilik cezai islem uygulanamiyordu yasal dayanagi yoktu.

herhangi bir yasal dayanagi olusturuldu mu bunun ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Emniyetin o kadar çok sorunu varken ve personeli kan ağliyorken daha ne kadar şaşirtabilecegi konusunda bu kadar cok calisma yapmasini anlamiyorum. 155 hatti bile tuhaf ve asilsiz hatta sacma derecesinde ihbarlar ve sapiklarla dolup tasarken boyle bi sistem hele ki whatsapp gibi bi program uzerinden ne kadar saglikli olur acaba..

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

bende bedevi şansı var...

Trafikte kural ihlali yapan aracın videosunu çekeyim derken. polis gelip, araç kullanırken telefon kullanmak yasak diye ceza keser bana.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

bende bedevi şansı var...

Trafikte kural ihlali yapan aracın videosunu çekeyim derken. polis gelip, araç kullanırken telefon kullanmak yasak diye ceza keser bana.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben de zannediyorum bu numaralar satılık. İşlevsiz bir uygulama olmuş. Millet selfie çekip atmaya başlar yakında :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

tarihi saati ayarlı olan fotoğraf ve videoları kabul etseler tamam diyeceğim . araç kamerasını kabul etsinler.

ama whatsapp nedir amk. aç bir platform. küçük bir uygulama yazdır. içine gerekli bilgileri girsinler adam akıllı.foto video da çaksınlar babalar gibi.

hem uhto nun dediği gibi bende de bedevi şansı var :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Kaynak?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dertleşebiliyor muyuz acaba :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

tarihi saati ayarlı olan fotoğraf ve videoları kabul etseler tamam diyeceğim . araç kamerasını kabul etsinler.

ama whatsapp nedir amk. aç bir platform. küçük bir uygulama yazdır. içine gerekli bilgileri girsinler adam akıllı.foto video da çaksınlar babalar gibi.

Var zaten
    http://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Var zaten
    http://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.egm.mobil&hl=tr

Bu da android uygulaması. ayos da varmış ama link verme gereği duymadım. iphone kullanan kaldı mı zaten..

Toplam Hit: 5397 Toplam Mesaj: 37
trafik