folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 0533 155 0 155 Ve 0552 155 0 155

0533 155 0 155 Ve 0552 155 0 155

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    kaparike bunu yazdı

Valla bugün bir ihbarda bulundum kaldırıma park etmiş ibnenin birini milleti zorla yola inmek zorunda bırakıyordu araba carpabilir insana kaldırımlar insanlar için var sonuçta. Pişman değilim 😎

Ben onların lastigi indiriyorum sonra uzaktan izliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Hergün saatlerce trafikte kalıp, dağın başından gelmiş, şirket arabalarıyla çarpışan araba gibi kendini oradan oraya atan adi şerefsizlere, kurallara uymamış, yanlış yere park vs her türlü konuda bir resim çekip atacaksınız, bukadar zor olmamalı. Bizler bu raporları etmezsek yarın birgün daha kötüleri başımıza gelebilir. Durup etrafında bi tur dönüp, video çekip plakaya zoom yapıp vs atın.

Bence mükemmel bir uygulama olmuş, ve resimli her şikayet %100 kanıttır. Ben ciddiye alacaklarına inanıyorum, ha ciddiye almasalarda umrumda olmaz ben içimi rahatlatayımda.

Tebrikler emniyete.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bunun bi iyi yani bi kotu yani var. iyi yani extra bir uygulama kurmaya gerek kalmiyor whataspp dedigin naneyi annem bile kullaniyor sonucta. istedigi gibi sikayette bulunabilir.

kotu yani ise bu resim montaj kardesim gibi cikisacak kisiler olacaktir. uygulamanin kendisi cekip cekmedigini dogrulayacak koordinat tarih vb. dogrulamalari yapacka extra bir uygulama yok.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

WhatsApp'tan şikayet edilen 900 sürücüye ceza kesildi

Trafikte kural ihlali yapan sürücüler için kullanılan iletişim uygulamalarında oluşturulan şikayet hatlarına adeta şikayet yağdı

http://www.ensonhaber.com/whatsapptan-sikayet-edilen-900-surucuye-ceza-kesildi-2015-09-12.html

wh0 tarafından 12/Eyl/15 13:19 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    WH0 bunu yazdı

WhatsApp'tan şikayet edilen 900 sürücüye ceza kesildi

Trafikte kural ihlali yapan sürücüler için kullanılan iletişim uygulamalarında oluşturulan şikayet hatlarına adeta şikayet yağdı

http://www.ensonhaber.com/whatsapptan-sikayet-edilen-900-surucuye-ceza-kesildi-2015-09-12.html

sen ceza yedin mi onu söyle boşver haberleri :D

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

haydaaa bi de bu çıktı başımıza amk :D

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
Toplam Hit: 5398 Toplam Mesaj: 37
trafik