1 Bitcoin 23.586$ Gördü!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Pegasus hisseleri 71'lerde, HCBS önümüzdeki sene hisse hedefini 90'a çıkardı.

Borsadan anlayan müridler tavsiyede bulunabilir mi, pegasusun hisselerini almayı düşünüyorum.

pegasus su 2 ayda 39 tl den 45 tl arası gidip geliyordu salak gibi pandemi var diye almadık su 3 haftada 74 tl oldu borsadan zarar söyle edersin panik yaparsan zarar edersin bu pandemi dolayısıyla hava yolları tekrardan kapatılabilir thy filan tekrardan satışlar yüklü olursa düşebilir ama bir ihtimal buda 

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

biz bunları konuşurken bitcoin 180 binden 184 bine çıktı anasını satayım. zirvede şuan. bakalım nerede patlayacak bu iş

Romedir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

ABD’deki Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC), yıllar süren yasal mücadelenin ardından Ripple’a karşı dava açma kararı aldı. Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların menkul kıymet olmadığını açıklayan SEC, XRP’nin bunlardan farklı olarak menkul kıymet olduğu kararına vardı. Regülatör bu gerekçeyle Ripple’ı usulsüzlük yapmakla suçladı.

Ripple alanlar için;

Press F to pay respect.

while(true){

Console.WriteLine("F");

}

HACKEROKAN!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İ love bitcoin🤣🤑🤑🤑

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

ABD’deki Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC), yıllar süren yasal mücadelenin ardından Ripple’a karşı dava açma kararı aldı. Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların menkul kıymet olmadığını açıklayan SEC, XRP’nin bunlardan farklı olarak menkul kıymet olduğu kararına vardı. Regülatör bu gerekçeyle Ripple’ı usulsüzlük yapmakla suçladı.

Ripple alanlar için;

Press F to pay respect.

while(true){

Console.WriteLine("F");

}

ripple'a tecavüz ettiler gerçekten. Geçmişte bitcoine kafa tutan ripple ne hallere düştü. -%25 yedi. ulan ilk defa güzel bir yatırım yapmıştım. şansa bak.

Bu hanımefendi de ripple'ı denetleyecek olan kişiymiş. Kristina Littman. Yaktın beni kristina. 3 kuruş param vardı. Yedin paralarımı.

GuArDiAn55 tarafından 23/Ara/20 13:40 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

ilk bitcoin'i bu konu açıldığında almıştım. 

ertesi gün de satmıştım. 

Lanet olsun. 

https://www.tahribat.com/forum/bitcoin-241575-oldu-artiyor-219612

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Altın hesabında 6-7 bin var şeytan bozdur bitcoin al diyo zaten para yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı

Ripple alanlar için;

Press F to pay respect.

while(true){

Console.WriteLine("F");

}

ripple'a tecavüz ettiler gerçekten. Geçmişte bitcoine kafa tutan ripple ne hallere düştü. -%25 yedi. ulan ilk defa güzel bir yatırım yapmıştım. şansa bak.

Bu hanımefendi de ripple'ı denetleyecek olan kişiymiş. Kristina Littman. Yaktın beni kristina. 3 kuruş param vardı. Yedin paralarımı.

Ogleden sonra guzel. Bir haber gelir  hersey degisebilir

yok biSi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

ilk bitcoin'i bu konu açıldığında almıştım. 

ertesi gün de satmıştım. 

Lanet olsun. 

https://www.tahribat.com/forum/bitcoin-241575-oldu-artiyor-219612

ve benim müthiş öngörüm :D

https://www.tahribat.com/forum/bitcoin-241575-oldu-artiyor-219612?SearchUser=umit#msg2734192

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

geçmişe takılıyorsunuz da gelecek için de benzerini yapabilirsiniz, yani yatırım portföyünüzde kripto tarafına da ufak al satlar yada al unutlar yapabilirsiniz.