1 Bitcoin 23.586$ Gördü!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

ilk bitcoin'i bu konu açıldığında almıştım. 

ertesi gün de satmıştım. 

Lanet olsun. 

https://www.tahribat.com/forum/bitcoin-241575-oldu-artiyor-219612

Ben de bu konu yüzünden almıştım 4 tane mi 5 tane mi ne. Sonra btctürkü türkiyeden kovdular zararına satıp paramı da zor çekmiştim geri. Sikiyim böyle işi ya

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    ummeti_bela bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı

ABD’deki Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC), yıllar süren yasal mücadelenin ardından Ripple’a karşı dava açma kararı aldı. Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların menkul kıymet olmadığını açıklayan SEC, XRP’nin bunlardan farklı olarak menkul kıymet olduğu kararına vardı. Regülatör bu gerekçeyle Ripple’ı usulsüzlük yapmakla suçladı.

Ripple alanlar için;

Press F to pay respect.

while(true){

Console.WriteLine("F");

}

ripple'a tecavüz ettiler gerçekten. Geçmişte bitcoine kafa tutan ripple ne hallere düştü. -%25 yedi. ulan ilk defa güzel bir yatırım yapmıştım. şansa bak.

Bu hanımefendi de ripple'ı denetleyecek olan kişiymiş. Kristina Littman. Yaktın beni kristina. 3 kuruş param vardı. Yedin paralarımı.

Ogleden sonra guzel. Bir haber gelir  hersey degisebilir

çok güzel olaylar geldi. öğrenci halimle minimal yaşam sürerek biriktirdiğim para eridi. önce -%20 yedi bir günde. şimdi de -%50 yedi ikinci günde. azıma sıçtı amerika. menkul kıymetlerinizi sikeyim sizin. şu olay olmasa ripple kim bilir ne değerlere ulaşırdı önü çok açıktı. sağlam desteklerle geliyordu. hayatımda ilk defa adamakıllı bir yatırım yapmıştım. garibanın yüzü gülür mü? :/

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

26.963$ şenlik var 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

26.963$ şenlik var 

John McAfee sikini yememek icin parayi basiyor herhalde.

edit: https://twitter.com/officialmcafee/status/935900326007328768

http://dickening.com

herlocksholmes tarafından 27/Ara/20 08:54 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

26.963$ şenlik var 

27.645 $

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Tam ben gireceğim bitcoin düşecek iyi biliyorum. Onun için hiç girmeyeceğim. Alanları kazancından etmeye hakkım yok. :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Şuan 1 btc 205.785.43 oldu öfff bee

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Birde BTC hakketen 500.000 $ oluyormuş Tam millet tamam ben satıyorum dediğinde. Yıl başı dolayısıyla bütün marketler kapanıyormuş. 2021 başında hadi alın size baş diyip millete yol veriyormuş bütün marketler. Hoca da bütte 5 puan veriyormuş mezun oluyormuşuz...

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Elinde bitcoin tutanlar yavaş yavaş altcoinlere (özellikle doğrudan btc ile değişim yapılabilen ve temel dayanağı olan link, algo vb.) geçiş yapmaya başlayabilirler. Toplam borsa üzerinde BTC baskınlığı çok yüksek seviyede ve elindebtc bulunduran balinalar yakın zamanda altcoinlere yönelecek gibi duruyorlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Birde BTC hakketen 500.000 $ oluyormuş Tam millet tamam ben satıyorum dediğinde. Yıl başı dolayısıyla bütün marketler kapanıyormuş. 2021 başında hadi alın size baş diyip millete yol veriyormuş bütün marketler. Hoca da bütte 5 puan veriyormuş mezun oluyormuşuz...

210bin oldu 1 saatte 5bin daha arttı

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)