1 Bitcoin 23.586$ Gördü!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Dot aldım unuttum. Unutacağım da. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Freak bunu yazdı

Dot aldım unuttum. Unutacağım da. 

güzel seçim

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Param var almayi dusundum zamaninda ama o zamanda simdi de hic guven vermeyen bir sistem. Neye gore artip azaldigi belli olmayan bir kumar. 

Ekerci tarafından 27/Ara/20 18:10 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hesaplama algoritmasını çözebilen kazanır.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

6 yıldır btc işindeyim çok kazandığım-kaybedip bir coini aylarca beklediğimde oldu (xrp),toplamda 6 yıldır kazanmadığımı bu son 4 ayda kazandım diyebilirim.30k  yolda bu arada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

6 yıldır btc işindeyim çok kazandığım-kaybedip bir coini aylarca beklediğimde oldu (xrp),toplamda 6 yıldır kazanmadığımı bu son 4 ayda kazandım diyebilirim.30k  yolda bu arada

helal hocam :D Alt sezonu da başladı artık. btc 30k$ gördü dogecoin durup dururken %100 pump yedi. Holochain artık yapsın şovunu bu boğa sezonunda.  SEC şerefsizi ortalığı batırmasaydı altcoinler daha rahat coşabilirdi. benim hevesimi de kırdı xrp den kaybettiklerim. öylece duruyor şu coini alayım şunu satayım vs. hiç hevesim yok artık. 250 bin adet holo mevcut cüzdanda. dursun bakalım 2021 de ne olacak. zaten üni mezuniyetim de yaklaşıyor mezun olunca ne var ne yok satıp piyasadan çekilip kyk kredisini ödeyeceğim.

Bu arada AVAX ta fena işler başarıyor ya. ilk duyduğumda ico'ya katılsam mı acaba dedim ama girmedim. ico sonrası x6 yapmış. top10 coinler arasına girer mi girer bu boğa sezonunda hiç belli olmaz.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

34.236 dalır

What are you doing???
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

23.586 olsa da alsak :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Dusmeye basladi sanki ha :) 32k suan 2-3 hafta sonra bence 26 dolaylarina iner ytd :D

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

helal hocam :D Alt sezonu da başladı artık. btc 30k$ gördü dogecoin durup dururken %100 pump yedi. Holochain artık yapsın şovunu bu boğa sezonunda.  SEC şerefsizi ortalığı batırmasaydı altcoinler daha rahat coşabilirdi. benim hevesimi de kırdı xrp den kaybettiklerim. öylece duruyor şu coini alayım şunu satayım vs. hiç hevesim yok artık. 250 bin adet holo mevcut cüzdanda. dursun bakalım 2021 de ne olacak. zaten üni mezuniyetim de yaklaşıyor mezun olunca ne var ne yok satıp piyasadan çekilip kyk kredisini ödeyeceğim.

Bu arada AVAX ta fena işler başarıyor ya. ilk duyduğumda ico'ya katılsam mı acaba dedim ama girmedim. ico sonrası x6 yapmış. top10 coinler arasına girer mi girer bu boğa sezonunda hiç belli olmaz.

250$ dan btc alarak başladığım trade hikayeme günde 10-15 btc trade (volume) ile devam ediyorum. alt sezonunun başladığını daha düşünmüyorum ,daha değil gibi,dogecoin btc coin satan atmlere eklendi ordan yürüdü gitti walla (0.0062 den alıp ,0.0092 den okuttum sonra uçtu gitti bakmadım bile..şu an free falllll gidiyo)..SEC cidden btc için aynı zamanda alt coinler için sıkıntı olmaya başladı şu an dedikodu var Justin Sun için araştırma yapılıyor falan (TRX sahibi), ikinci bir XRP vakası olabilir.halbuki TRX o kadar iyi ki girmek için cesaret edemiyorum ( zaten 76 dan 90 lara geldi sabaha karşı--az gelebilir % lik olarak ama yüklü girince gayet iyi getiriyor :D)

holo coin durumu hiçhiç iyi değil  binanceden delist olacağını düşünüyorum şöyle bir haber var ama (https://koinbulteni.com/holo-ve-binance-cikmazinda-son-durum-delist-edilecek-mi-84407.html)

bence shitcoin

sancaks tarafından 03/Oca/21 23:06 tarihinde düzenlenmiştir