folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1. Geleneksel TBT Gebze (Köyü) Buluşması 17.02.2008

1. Geleneksel TBT Gebze (Köyü) Buluşması 17.02.2008

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ax2n
    Ax2n's avatar
    Erkek
    Vay Gebze he orda dogdum buyudum tam istasyonun orda otobuslerın kalktıgı yerın karsısındakı ewlerın bırınde amq şimdi izmirdeyiz Gebze istasyon altı (aşagı gebzeye selamlar) özlemişim duygulandım beaa :S

su metrisin önü bir uzun aman bi sana koyamadım gerisi yalan xD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Salı günü toplantı olacağı kesinleşti ben ne yazıkki gelemiyorum bu nedenle kusura bakmayın arkadaşlar hepinize iyi eğlenceler.

Dayı ve qambler kısmet değilmiş sizinle tanışmak bir dahaki sefere inşallah kusura kalmayın. Acanım senide tek yolluyorum daha sonra bir kaynaşırız hallederiz.

DipNot: Tutup satış yaptın yada belliydi böle yapacağın gibi yorum yapacak arkadaşlar gelemediğime sinirlerim bozuk denemeyin öyle yorumu haftaya işim bitince boşum gelir klavye kablosu ile feci dalarım haberiniz olsun.

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    kosebay bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar Salı günü toplantı olacağı kesinleşti ben ne yazıkki gelemiyorum bu nedenle kusura bakmayın arkadaşlar hepinize iyi eğlenceler.

Dayı ve qambler kısmet değilmiş sizinle tanışmak bir dahaki sefere inşallah kusura kalmayın. Acanım senide tek yolluyorum daha sonra bir kaynaşırız hallederiz.

DipNot: Tutup satış yaptın yada belliydi böle yapacağın gibi yorum yapacak arkadaşlar gelemediğime sinirlerim bozuk denemeyin öyle yorumu haftaya işim bitince boşum gelir klavye kablosu ile feci dalarım haberiniz olsun.

satış kaç oldu bu??? :|

şaka şaka (: tek başıma gidecem o zaman. yaw yokmu başka sakarya'dan gelen?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Gidecek elemanlar sıkı giyinin -4 lere varaan dereceler :P ve youn kar yaa$ı beklenior qebzede pazar günü :F
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

qambler ben gelemem benim kanki askere gidiyo gece den taksime eglenmeye gitcaz :S ben bunu en baştan beri diyorum

edit : düşünmeyin exca gelmiyo diye bende gelmiyom yok öyle bişey ben en baştan beri diyordum zati.Tylar dayı iii bilir bizi

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Exca ve rEFleX'in satış yapması normal, Exca'dan rEFLeX'ede bulaşmış, gençler çok ayıp yaptığınız, söz verip gitmemek yakışmaz sizin gibi gelecek vaad eden müridlere :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    Exca ve rEFleX'in satış yapması normal, Exca'dan rEFLeX'ede bulaşmış, gençler çok ayıp yaptığınız, söz verip gitmemek yakışmaz sizin gibi gelecek vaad eden müridlere :)
    swool cum benim excayla karıştırma ben enbaştan beri diyorum ben gelemem 17 sinde diye

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Valla ben Tyler dai yle konu$up durumumuzu bildirdik.kim ne derse desin mk bizim muhattabımız organizatör tyler dai.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

nese bişi olmaz  ya gelmeyejnlerin canı saolsun

ayagıma çivi girdi zaten yarısına kadar 1 saat önce :D onun acısı var ayagımda içimin acısını bastırıyo :( :D

paar gunu pek souk olcanı sanmıorm bugun sıcaktı cünkü :D terledim ak

bn simdi pilav üstü döner yemeye gidiorm :D calıstık karsılıgını alalım :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

ayagıma çivi girdi zaten yarısına kadar 1 saat önce :D

iyi olmuş xD

edit : istanbuldan gidenler kimler şimdi nasıl ulaşabiliriz, pm ile mail felan atın :D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
Toplam Hit: 18084 Toplam Mesaj: 140