folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1. Geleneksel TBT Gebze (Köyü) Buluşması 17.02.2008

1. Geleneksel TBT Gebze (Köyü) Buluşması 17.02.2008

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hoca ben gebze'ye önceden hiç gelmedim. kosebay'la hafta sonu gelicez galiba. nerden nasıl gelicez? yolu tarif edin bize (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    geliris geliris orayada geliris : D yalnız swool la esat turatmı$ olmayabilir :/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca ben gebze'ye önceden hiç gelmedim. kosebay'la hafta sonu gelicez galiba. nerden nasıl gelicez? yolu tarif edin bize (:

-----------------------------
    Acancım ben şöle düşünüyorum gelebilirsem tabi tren ile gideris Exca lar da trenle gelirler büyük ihtimalle onlarla aynı saatte orada olucamız saati ayarlarız biraz birbirimizi bekleriz gerekirse Dayide gelir bisi alır ilk oralarda bir kaynaşırız

Exca nında dediği gibin swool arazi şartlarında olucak gibi duruyor bilehare daha sonraki bir buluşmada acını çıkartırız swoolcumdan

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hem 1. hemde geleneksel çok ilginç :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

Ya direk esenler otogardan kalkan otobüsler var(ama biraz tuzlu 6-7ytl civarı olması lazım)..

Onun dışında asya yakasından gelecekler için. Gebze-Harem minübüsleri var.(onlar birazz daha uygun2 ytl filan sanırsam.)

Ha ben gebze ye nasıl gidiyorum onu sorarsanız. Burdan eminönüne eminönünden kalkan turyol vapurları ile haydarpaşaya.. Ordan tren ile gebze ye.. vapur 15dk,tren max 1 saat 15dk. ondan öncesini bilemicem tabi ;)

Gebze istasyonunda indikten sonra maryip in dediği gibi merdivenlerden çıkın ve soldan (veya sağdan farketmez) yokuşu tırmanın. Orada baya hareketli bi yol var. Sola doğru giden minübüslere binin çarşı da indirsinler sizi... Ordan da yukarı mustafa paşa cami sinin önüne... (Niye cami demeyin. En büyük mekan orası..)

Haa gebze de neler yapılır sorusuna cevap..

Benim bildiğim bi tane karting var orda onun da 8dk sı 10 milyon..
    Alternatif olarak iki tane lunapark var diye biliorum. Biri darıca da biri de merkez in biraz ilerisinde.(lunapark dediğime bakmayın sadece gondol var :D)

Darıca kuş cenneti var ama tahribattakileri cezbedeceğini pek sanmam :D

Ha bi de bol bol orman var.. Mangal için falan müsaittir. Ama hava bildiğiniz gibi :S

Neyse bu kadar işte :D

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek
    @ PirtakoZ şinci agacım gebzeye gelince illa farklı bir şeyler yapmaya gerek yok maksat zaten muhabbet olsun tanışmak kaynaşmak olsun mesela ben kendi adıma Tyler_Dayi ile kaynaşıcaz :) ama orman ızgara olayı olabilir hava çok kötü değil se iki tekde attıkmı soğuk fazla kalmaz die düşünüyorum ne diyorsun dayı eğer şu işim olmaz ise millet gelsede gelmesede hafta sonu oradayım Tyler_Dayi hazırlını yap süleyem :)

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

yalnız $öle söliyim google dan banlandıımdan maddi durumum çok kötü :/ içkileri kösebay abi :D yemeyi de tyler dai ismarlarsa gelebilitem var :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    qambler var exca yoksa ben gelemicem :D:D exca koruyacak beni o laukötesinden :D

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ohh ohh gelin gelin Dünyanın en büyük köyü gebzeye gelin

gaynaşak

laaa exca olm tayfayı topla

laa bide gebzede ne yapcaz ne etcez diye düşünmeyin dai çağırıyosa vardır bi bildiği yaparız bişiler  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Gelmeyi isterdim ama haftasonu İzmir'e gidiyorum :/

Daha başlık açılmadan önce Exca'nın haberi vardı.

Toplam Hit: 18027 Toplam Mesaj: 140