folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1. Tahribat Tikky Harekatı

1. Tahribat Tikky Harekatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    yascakucuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu işi konyada yapsak :)
    Manisa<da yapsak valla manisayı toplarım.

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TORN bunu yazdı:

okanbulut bunu yazdı:
    Şeyhin oyununu oynadım biraz ve çok etkilendim cok güzel olmuş.Diyorumki birgün su emo,tikky vs vs sitelerinin buluşmalarından birini basıp bi iki tanesini dövsek nasıl olur ? Stres atarız? Organizasyon konusunda tecrübeli arkadaşlar ayarlasa işi falan.Su tbtnin kapatılmasıyla gerilen sinirlerimizi boşaltırız
    --------------------------

Yaw bir ara pc bozuktu cafeden tbt a girdim baktım kapatılmıs pc bu olaydan cok sonra tamir oldu anlamadığım şey site niye kapatıldı.

mp3 paylaşımı olmuştu hoca  

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

azizsenel55 bunu yazdı:

mp3 paylaşımı olmuştu hoca  

Saol hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    Hocalar bana sorarsanız bu konuda kalmasın harekete gecelim okanın söylediği bu plan bence güzel en azından belki akıllanırlar.Lan olum bıcak mıcak tasıyolarsa dikkat edin bu emo kızlar tecavüz filan eder.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
     emo ve tikky ne oluo birii açıklayablrmi_??? :D

dışarda çok ses var içerde uzay.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    Emo = Emotional Punk Dinleyen Kişimi Oluyor????
    Tikky = Bi tarafı Kalkmış Kelimelerin Anasını *iken Birinee özenerek giynen Burjuva p*çlerimi oluyo???

Eğer ben bu iki kelimeyide doğru anlamışşsam... 18.08.2008 Yani Bugün Gidelim Kadıköyde Rexin önüne Garanti BUluruz Ben Varım... 10 kişi olursak gideriz... Gelmek isteyen 10 kişi bulalım bugün akmar pasajının önünde toplanalım bende iyi bir şekilde doğum günü kutlamış olurum... yarın saat 1de arkadaşlarınızla toplanın gelin akmar pasajının önüne 10kişi olursak gider döveriz :D 10 kişi de olmazsak tanışmış oluruz :D bu arada bunlar oralarda tek gezmedği için tek kişiye girşimiycez :D  Saat 1de gelicek olan arkdaşlar gelsin 10 kişi olursak dalarız... siyah pantalon yeşil t-shirt giymiş olurum vea siyah pantalon siyah t-shirt....  saat 1de akmarın girşinde beklicem beni görün gelin yanıma gideriz... Akmarın sahil tarafında değil ön tarafındaki sokakta olurum...

dışarda çok ses var içerde uzay.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    çocuk çocuk hareketler yapmayın.eşkıya mısınız.herkes istediği gibi davranır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Anasını satayım tartışma emo dövmek yerine emo sikmek oldu:DKendinize gelin ey müridler!!!!!

Şaka maka beyler,hangi mürid söylemiş hatırlamıyorum ama sektör devlerinin babalarıyla mücadele etmek lazım.Balığın başını bulmak lazım bence de.Yoksa emo döv emo sik çözüm olmaz.Sadece kendini rahatlatırsın;ama sonuçta onun da yaşama hakkı var.Sen de onlar da hukuk önünde eşitsiniz.Onlar da özgürler.Sana küfür mü etti,sana yedi sülalenden girip çıktı mı;o zaman ne yaparsan haklısın kardeş.Seni durduramam;ama öbür türlü olmaz beyler...

Pragmatism&Realism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu aptal konuya msj atan klavye delikanlılarına söylüyorum ;
    Kaç kere dedim yüreği olan gelsin ben götürücem Emo'ların yanına diye ama bazı arkadaşlar sadece klavye delikanlısı olduğu için konuya msj atmak ile yetindi. Sizin böyle hakkınız yok kimsenin böyle bir hakkı yok. Dayı'nın dediği gibi klavye çıktı mertlik bozuldu.

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    çocukça hareketler bunlar.eşkıya mısınız?eğer yinede böyle bir organizasyon yapılacaksa gönlüm emoların sizi adam akıllı benzetmesinden yana olacak.
Toplam Hit: 17399 Toplam Mesaj: 143