folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1. Tahribat Tikky Harekatı

1. Tahribat Tikky Harekatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    yanlış olmaz böyle bişey  bi takım gruplaşma herkes özgürdür isteyen istediğini yapar

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    çocukça hareketler bunlar.eşkıya mısınız?eğer yinede böyle bir organizasyon yapılacaksa gönlüm emoların sizi adam akıllı benzetmesinden yana olacak.

Eğer gelecek delikanlı çıkarsa zaten sonuç öyle olacak. Bunlar Emo'ları ufak tefek bi vursan yarışı boşa gider diye düşünüyor. Gelirler ise görürler Emo'lar nasıl en ufağının boyu 1.70 hepside kalıplı ve sporcu vurdumu indirir.

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:
    çocukça hareketler bunlar.eşkıya mısınız?eğer yinede böyle bir organizasyon yapılacaksa gönlüm emoların sizi adam akıllı benzetmesinden yana olacak.

Eğer gelecek delikanlı çıkarsa zaten sonuç öyle olacak. Bunlar Emo'ları ufak tefek bi vursan yarışı boşa gider diye düşünüyor. Gelirler ise görürler Emo'lar nasıl en ufağının boyu 1.70 hepside kalıplı ve sporcu vurdumu indirir.

ben hiç öle bi emo görmedim ama neyse

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:
    under_king bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:

ben hiç öle bi emo görmedim ama neyse

Sizin gördüklerinis rockenkiddy - emokiddy. Ufak tefek 15-17 yaş arası veletler saten bu yüsden götünüs kalkıyor ya ufak bulduk hadi dövelim. Bir iş yapacaksan en iyisini yapacaksın eğer emo döveceksen en kral'ını döveceksin.

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    bende emoyum tokio hotel hastasıyım. benide dövün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek

NighT-7 bunu yazdı:
    under_king bunu yazdı:
    Tikky ve emoları neden dövmek istiyorsun ki ? Sen nasıl ağır abi takılıyorsan tarzın oysa onunda tarzı o dur. 3-5 tikky yada emo seni bi köşede sıkıştırıp dövse hoşuna gider mi ? Şimdi bana dövemes deme tikky yada emo dediğinde aklına çelimsiz, korkak, bi vuruşta aşşağıya alacağın tipler geliyor eminim ama istersen çık bi dolaş bak bakalım bütün tikky ve emolar ufak tefek bi vursan yarısı boşa gidecek tipler mi ? Şimdi bu yazımdan bana kıl olacaklara söylüyorum çokta s2mde. Bu ülkede özgürlük varsa herkes istediği gibi dolaşır. Ahlak sınırlarını vs zorlamadıkları sürece . . .
    özgürlük de bu nasıl özgürlük ag?
    tiplerine baksan öldüresin geliyo bunların özgür olmasını istemem benim ülkemde.
    Bunların nefes alması suç benim için.
    Çoğaltmadan skeceksin, azaltacaksın. Ülkemde türemesin böyle şeyler. Hiç değilse kendi bölgemde.
    Öldüresiye vuracaksın bunlara. insan mı lan bunlar !?

onlarda senin için aynısını düşünüyolar kesin. herkes özgür.. 

maaasebeci....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    ergen misiniz olm ya emo dövelimmiş..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

TrKomando89 bunu yazdı:
    ergen misiniz olm ya emo dövelimmiş..

hoca hayırdır ne iş olaylar sizin üniye mi döndü şimdide yoka ben konuyumu anlamadım?

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
     Tikkyler bunlarla problem olmalı bnce ya  bi tarafı kalkmş kalkmş geziolr kdnilerini gerçekten bir halt zanndiolar bu konuda yanlışmıyım?

dışarda çok ses var içerde uzay.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    ah ak bide tikky'nin tanımını yapsanız,özelliklerini söyleseniz,hayatınızda ve çevrenizde kaç tane tikky gördüğünüzü ve size ne zararı dokunduklarını söyleseniz gidin ne halt ederseniz edin diyecem ama birçoğunuz 'vaaay kavga ortamı bende olmalıyım belki karizma yaparım' edası ile yazdığı için dünya skine minare gtüne kıvamında bir başlık oluyor.insanların toplanacağını,toplansa bile bir skim yapamayacağını adım gibi biliyorum.selam ve dua ile.
Toplam Hit: 17590 Toplam Mesaj: 143